Kelle Paça (Ank) - Rock

herkese selam,grubumuz 2004 eylul de su an ki halini aldi ve ilk konserimizi bu sali gatada verdik.bundan sonra etkinliklerimizi size buradan haber vercez.

KELLE-PAÇA:
ahmet-davul
oguz-bass
onur-ritim gitar
ismail-solo gitar-gerivokal
mehmet-vokal

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şimdilik isim de bi deisiklik yok.tabi bazi arkadaşlar bu işe karsi cikmiş olabilir.ama gecen ki konserden 3 saat önce alınmıs bi karar bu.sanirim haftasonu gectikten sora olaylar duzene girecektir.
ihtiyar_bebek demiş ki:
hadi bakalım bi forum açmışın da adı kelle paça diye değiştirsek olmaz mı :)

konser2.jpg

işte bu konser afişiydi.. (konser yeri daha sonra havanın yağışlı olması sebebiyle GATA Spor Salonu olarak değiştirildi.)

aha bu da kelle paça'nın o geceki playlisti:

1. Sevda Çiçeği
2. Keklik
3. Islak Islak
4. Bu Akşam
5. Arapsaçı
6. Gönlümde
7. Kaçış

Gönül isterdi ki daha çok çalalım ama süre kısıtlıydı. o gece sahne alacak grup sayısı fazlaydı...

yine de güzel oldu ya. bütün grupları tebrik ederiz..

ewet gercekten guzel oldu.ilk grup ciktik ama yinede o marshall'a,vokalimizin sabit ama oynar baslıklı mikrofonuna ragmen guzeldi.zaten biz indik mik.deisti.neese sans kader kısmet...

pek piyasa şarkılar çaldık kabul edelim ama ortam ve seyirci de bunu gerektiriyordu...

yine de görünüşe göre grubun tarzı bu şekilde olacak.

hatırlatalım sadece türkçe rock yapan bir grubuz. henüz beste çalışmalarımız yok coverlarla çıkıyoruz..

belki ilerde olur bestemiz ha?? :)

sahneye çalışmadan mı çıkıyorsunuz demekle anlatma istedig şu....yani saheye kelle paça allah ne verdiyse çalışmadan mı çıkıyorsunuz? espiriyi kaçırdınız gençlerrrrrrrrr

şu sıralar grup üyeleri harıl harıl ders çalışmakla meşgul olukları için bi faaliyetimiz yok. ama şu finaller bitsin hele.. sonra çıkıcaz yine biyerlere...

okul iyi güzel de bi de şu sınavları olmasa... ah ah.

Bu arada konser kayıtlarını da yayınlamak istiyoruz fakat şu anda bir link veremiyeceğim. isteyen arkadaşlara mail yoluyla gönderebilirim. bunun için ö.m. ile bana ulaşabilirsinzzz

ben gatada verdiğiniz konsere gelmiştim.gerçekten biçok profesyonel gruptan daha iyiydiniz.gerek sahne peformansınızla,gerek seyirciyi coşturmanızla,gerekse o devasa hayran kitlenizle beni çok etkilediniz.ilerde ünlü bi grup olacağınıza inanıyorum.ama bilet paraları biraz pahalı değilmiydi sizcede.şimdiden parayı düşünmemelisiniz.seyircilerinizde rock müziğinden çok arabesk dinler gibi kendilerinden geçiyordu.hatta birbirini yaralıyanlar felanda olmuş bildiğim kadarıyla.herşeyiniz dört dörtlüktü,ama bence elektroya başka birini alabilirsiniz.yani sonuçta rock müziğinde en önemli etmeni,gerek tip,gerekte beceri yoksunu birine vermişsiniz.ama onunda beceriksizliği göze batmadı.daha fazla bestelerinizi bekliyorum.başarılar

Geri