TNK

_erotoMaNia_ demiş ki:
tcnnkr demiş ki:
_erotoMaNia_ demiş ki:
depremin kelepçe şarkısında geri vokal olarak dinledim abi , geri vokalde böyleysen vokalde nasılsın merak ettim valla. bi kayıt varmıdır dinleyebileceğimiz.

Önümüzdeki hafta 4 parçalık bir EP'miz yayınlanacak alıp dinleyebilirsin...

ep noluyo abi valla çıkaramadım biyerden. bide nerden alıcaz.

Normal albumler LP oluyo (long play) Bu yarım album gibi bişey 4 parçalık bir EP ama normal albumden bozma degil...

:) süper abi yaa iii olmuş bu forumun açılması kutlarım caner ve sen merak etme kardeş ben o albüm demosunu kimseye dağıtmam yaniii bana güven sizi kardeşim gibi seviorum işallah başarılı olursunz benim bundan şüphem yok ....

ooo kanka naber ya :) EP çıkıyomuş, hayırlı olsun 8)
bu arada istanbul'a gelmeniz için bahane olur rock istanbul da görüşmüş oluruz en azından... Hafif tüyo versenize şu EP hakkında, parça isimleri neler mesela :twisted:

zeytinbass demiş ki:
ooo kanka naber ya :) EP çıkıyomuş, hayırlı olsun 8)
bu arada istanbul'a gelmeniz için bahane olur rock istanbul da görüşmüş oluruz en azından... Hafif tüyo versenize şu EP hakkında, parça isimleri neler mesela :twisted:

•Elveda De!
•Sensiz Olmuyor
•Kalpsiz
•Sıra Bizde

_erotoMaNia_ demiş ki:
depremin kelepçe şarkısında geri vokal olarak dinledim abi , geri vokalde böyleysen vokalde nasılsın merak ettim valla. bi kayıt varmıdır dinleyebileceğimiz.

super super super =)

ayrıca kalbim parcasında da o var dimi :p (10 numara)

ep cıkana kadar beklicez mi simdi..tnk den kayıt yok mu :roll:

Zeytin kardeş Çınar adlı şarkımızın adı Sıra bizde olarak değişti yani merak etme...
Bu arada tanışmıyoruz sanırım ama tanışırız yakında bak sende basçıymışsın ii anlaşırız.

Hergün bir yerden
Göçmek ne iyi
Bulanmdana donmadan
Akmak ne hoş...

Hergün biryere
Konmak ne güzel
Bulanmadan donmadan
Akmak ne hoş..

Ne kadar söz varsa
Düne dair
Şimdi yeni şeyler
Söylemek lazım..

:) o partiyi hatırlatmasan olmazmıydı kardeş :) olmuş olacak en kötü organizeydi o onuda ben yapmıştım malesef ama o gunden sonra tnk ya hayran kaldım zaten kardeşlerim beni yalnız bırakmamışlar çıkmışlardı ve bu zamana kadar da en iyi performans o idi sende sanslısın en güzel günlerini dinlemişssn

Geri