TNK

selam!
Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım TNK'nin şarkılarını dinletti. O kadar çok beğendim ki hemen yazmak istedim buraya.Umarım yolları bu taraflara düşer...

Bu ayın "HAYVAN" dergisinde (Aylık Kültür Dergisi) single'ımız olan "SIRA BİZDE" ile ilgili bir eleştiri yazısı var merak edenlere okumaları tavsiye edilir...
Bilginize...

Ben de TNK şarkılarını yeni dinledim.Sadece "Sıra Bizde"yi biliyordum,onu da Fanta'dan biliyordum.Diğer 3 şarkıyı da dinledim ve çok beğendim.
Benim favorim "Kalpsiz".
Vokalin sesi çok sağlam..
Başarılar diliyorum...

geçen gün dreamda std7 de gördüm ilk kez cahiliğimi bağışlayın arkadaşlar..en yakın zamanda alacağım ve dinleyeceğim...başarılar saygılar...

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınızve IRC diliyle yazmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

albüm yaptınız iyi güzel hoşta artık sizi göremiyoruz ki:(:( valla bilemıyorum eski durum daha iyiydi çok öptüm evgiyle kalın

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. IRC diliyle yazmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

albumunu dinledim, ama netten malesef.
ama cok begendim gercekten, ve kesinlikle arsivime girmek zorunda, bundan dolayi hemen netten siparis ettim :) umarim bu hafta sonu elimde olur :D
supersiniz!

dOrrie demiş ki:
geçen gün dreamda std7 de gördüm ilk kez cahiliğimi bağışlayın arkadaşlar..en yakın zamanda alacağım ve dinleyeceğim...başarılar saygılar...

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınızve IRC diliyle yazmayınız. Forum Kurallarını okuyunuz.

ulan kacırdık...sırf o sunucu yüzünden izlemiorm o programı.tekrarı falan olur mu ki

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Tamamı büyük harfle yazmak forum kurallarına aykırıdır. Ayrıca kelimeleri "büük" "beenmiştim" gibi şekillere sokarak deforme etmeyin ve forum kurallarını okuyun lütfen.

Geri