TNK

Hassan demiş ki:
yillarin TNK si teneke oldu tamamen caner in bok yemesi sirf kapakta teneke yazcak diye single almayacagini söylyen 3 arkadasim var gerisini siz hesaplayin

isabet olmuş almasın zaten gerçi alsada bşi farketmes lüzumsuz ayrıntılara takılıp TeNeKemin ruhunu anlamaya zaman brakmazdı kendine :evil:

turkrock.com harici hiçbir grubun forumunda üst seviyede müzik konuşulduğunu görmedim yönettiğim forumlar dahil olmak üzere :D

aslında forum değil de bi defter(!)vari bi şey düşünüyorlar zaten

ama tnk.web.tr de

mouse tekerleği olayında takılı kaldım ayrı mesele...çabucak tasarım tamamlanması dileğiyle =)

yakında tnk nin bomba konser lerinde beraber olmayı dilioruz arkadaşlaru bu grubu çok seviosanız maddiyatı sorun etmeden sizleri konser lerde görüp tnk ye destek çıkmanızı bekliyoruz tnk.web tr den resmi konserleri takip edebilirsnz

evt güzel haberler alıoruz çok yakında tnk türkiye de ki üniversite şenliklerinde boy göstermek üzere takip edin ... ve nisan ayında ankarada 2 bar da kesin olarak sahne alıcaklar tarihleri ise yine tnk web den takip edebilirsiniz...

konuları saptırmadan burda tnk hakkında ne düşünüldüğü ve sevginizi eleştirilerinizi beyan eden yazılar yazılmasını sizden rica ediyorum ...
son olarak kesinlesen bir konser 23 nisan 2006 pazar günü TNK gölge tunalıda sahne alıcakdır tm sevenlerimizi bekleriz ....

konser.jpg

tnkmenejer demiş ki:
konuları saptırmadan burda tnk hakkında ne düşünüldüğü ve sevginizi eleştirilerinizi beyan eden yazılar yazılmasını sizden rica ediyorum ...
son olarak kesinlesen bir konser 23 nisan 2006 pazar günü TNK gölge tunalıda sahne alıcakdır tm sevenlerimizi bekleriz ....

kardeş sen piyango ile mi çıktın :) yoksa amortiden mi eheh

Geri