TNK

bize düşen kısmını başarılı bir şekilde inanarak yaparsak sonrasında bir terslik çıkacağını sanmıyorum fakat hayat bu ne zaman ne olur bellli olmaz.... suan ki tek çabamız kayıtlarımız bitsin şirketimzle her konuda anlaşıp albümü çıkartalım tüm işlevimiz bu yönde....
sizlere de bize inandığınız ve takiip ettiğinz için çok teşekkür ediyorum...

tnkmenejer demiş ki:
bize düşen kısmını başarılı bir şekilde inanarak yaparsak sonrasında bir terslik çıkacağını sanmıyorum fakat hayat bu ne zaman ne olur bellli olmaz.... suan ki tek çabamız kayıtlarımız bitsin şirketimzle her konuda anlaşıp albümü çıkartalım tüm işlevimiz bu yönde....
sizlere de bize inandığınız ve takiip ettiğinz için çok teşekkür ediyorum...

"işlev" derken ??

canercim sana ve tüm gruba albüm kayıtlarında başarılar dilerim.ama bu albümde daha sert daha sıkı şarkılar bekliyoruz haa bizi hayal kırıklığına uğratmayın.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Çok teşekkürler.. İnşallah herşey planladığımız gibi gider...
Yarın Ankara MARS stüdyolarında kayıtlarımıza başlıyoruz hepimiz için hayırlı olsun ben zaten sanmıyorumki...

oooo kolay gelsinn ben eminim mükemmel olcakkk ;) ama bu albümde sarkılar biras daha hareketli olursa sewinirizz :D :D :D album kayıtlarında basarılarr..... 8)

Arkadaşlar ben biraz fransız kaldım Tnk konusunda bir tek elimde kalpsiz var,diğer şarkıları bulamıyorum albümü de aradım ama o da yok hiç bir yerde,elinde olan pm yaapabilrmi?

Geri