TNK

Davul, bas gitar ve birinci gitar kayıtlarının ardından Hasan'ın gitar kayıtlarına tam gaz devam ediliyor. Davul ve bas gitar çok uyumlu oldu, Caner'in telecaster tonları da oldukça sıcak. Çok güzel oyunlar var çalımlarda, albüme kadar sabredilip beklenmeli ve piyasaya çıkışıyla birlikte de tadı çıkarılmalı albümün. ;)

Saygılar...

dün akşam cnn turk te frekans en iyiler de tnk grubu vardı oldukça başarılı bir grup umarın en kısa zamanda kendi deyimleriyle ''gerçek album'' lerini çıkarırlar

türk rock tarihi için küçük ama bizim için büyük bir adım :p :p

bu arada kayıt update:

davul bas ve gitarlar bitti
çok sıcak (warm-sound) oldu 8)
albüm güzel olucak SABIRSIZLIKLA :p beklemeye devam edin

yılmayın kesinlikle ... :)

mars yapım'a, emeği geçen ve dinleyecek herkese :) teşekkürler

acayip merak ediyorum albümü
Ep zaten harikaydi
iki yeni demo da dinledik(söyle, bu sarkiyi söyleyin)

korktugum birssey var ama
bizim millet güzel olan i$leri kiskandiklari için her bi grupu baska bir grubun kopyasidir yada piyasa derler

sevgiler

"söyle ruhum söyle hiç dirildin mi böyle
dü$memek için hiç atladin mi söyle"

TNK'nin bestelerin piyasa olmadığı kesin, garantisini ben veririm. :p Bir grubun kopyası demek ise büyük bir hata olur, TNK'nin tarzında müzik yapan başka bir grup duymadım şu zamana kadar, tabii ki bundan kastım grubun sahip olduğu sounddur.

Sevgiler...

dinlediğim tüm şarkıları (zaten kaç tane var ki:)) çok iyi olan grup. kaç kez dinledim sayısını unuttum asla sıkmıyor şarkıları.
kaliteli, güzel müzik yapıyorlar. severek dinliyoruz, takip ediyoruz.

gayfb demiş ki:
acayip merak ediyorum albümü
Ep zaten harikaydi
iki yeni demo da dinledik(söyle, bu sarkiyi söyleyin)

korktugum birssey var ama
bizim millet güzel olan i$leri kiskandiklari için her bi grupu baska bir grubun kopyasidir yada piyasa derler

sevgiler

"söyle ruhum söyle hiç dirildin mi böyle
dü$memek için hiç atladin mi söyle"

dirildin mi ne yaa :) yok öyle bir şey :D

tnk kesinlikle sağlam bir ,grup elemlarıda çok efendi allah nazarlardan saklasın :)ben 3 senedir biliorum onları ilk demo kayıtlarından belliydi iyi bir yerlere gelecekleri başarılar tnk....

Geri