TNK

sahacopyif5.jpg

TNK ve DePReM arasındaki bu halı saha karşılaşmasında dostluk kazansın der ve kazananın studyo Mars'da 2 saat beleş prova yapacagında belirtmek isterim, şimdi sözü İlker Yasine bırakıyorum ahahhaha

Tanri Nazardan Korusun onlari...
Bir rock grubu icin fazla arabesk bir dilek oldu ama...çok basaririlar...çok.

18 Kasım Cumartesi günü "TNK" en son grup olarak sahneye çıkması bekleniyor.. Organizasyonu düzenleyen insanlarla konuştuğuma göre konser çok geç bir saatte sonlanmayacak...
Şu anki bilgilerime dayanarak TNK'nin 18 Kasım Cumartesi günü Saat : 21.00 sularında sahneye çıkması bekleniyor...

Bunun yanında album kayıtlarında son aşamalara geldik.. İstediğimiz işi başından sonuna kadar kendi çabalarımızla hazırlamaya çalıştık ve güzel oldu... İddialı konuşmak hiçbirşeyi değiştirmez, bekleyelim... Görücez...

canercim albümde ve organizasyonlarda başarılar.ben istanbula taşındım artık konserlerinize falan gelemiyorum.İnşallah kasımda ankarada olursam o tarihlerde konserinize gelmeye çalışırım.ben kim miyim.aslında tanırsın sanırım ama hatırlatıyım liseden melih.tekrar tekrar çok başarılar TNK. kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri