TNK

ankarock2006smalljf2.jpg

Albüm update'i :
bitmek üzere
davul, bas, gitarlar bitti...
güzel oluyo
marsyapıma teşekkürler
kendimize teşekkürler
bekleyenlere en bi teşekkürler

ve geçmiş bayramınız mübarek olsun :p

caner süper bi vokalist.. hatta tarzında türkiye nin en iyisi. her gördüğüm şeye "oha süper abi" demeyen bi insan olmama rağmen gelip buraya yazma ihtiyacı hissettim o derece.

başarılar. gerçi çok ihtiyacınız yok zaten başarılı olacaksınız :)

ben sizi yeni tanıdım sayılır büyük uğraşlar sonunda da 4 sarkılık cd nizi buldm ve aldm 18 kasımda da gelicm sizi izlemeye başarılar..

bu sefer tnk yi en hazır haliyle dinleyeceğinizin garantisini veriyorum en azından ben her zaman güvenmişimdir tnk ye yine güveniyorum cumartesi orda olacağım uzun zaman sonra ilk defa istediğim bir konser oldu seve seve gelmek bize düşer bizde bize düşeni yapacağız... başarılar kardeşlerim....

SivasTan selamlar....

LoaDing grubunun vokalistiyim ve çıktığımız her yerde kesinlikle sizin bikaç parçanızı çalıos...Parçalarınız ve performasınız kesinlikle harika..Dinlediğim ve beğendiğim bikaç türk gruptan birisiniz.Piyasada dolanan Gruplar yanınızda hiçbise....

Sivas a adınızı öğretiyorum.:) umarım bigün canlı dinleme şansı bulabilirim....

SaYGıLar...

konsere gitmeyi özledim ama bütün konserler ya sıkışık ödevlerim olan zamanlara yada sınavlara denk geliyoooo :(((
yani gelemedim ama eminim güzel vakit geçirilmiştir
nese bende dinliyorum canlı olmasa da....

çok güzeldiniz,özellikle caner in konuşmalarına bayıldık.sempatik ve rahat tavırlarınız baya hoşumuza gitti :) şarkıları ise beraber söyleyebilmek çok büyük keyifti benim için...albümü dört gözle bekliyorum :)

Dün konserde bizi, bazı saat ile ilgili organizasyon aksaklıklarına rağmen gelip izleyen ve orda diğer gruplardan sonra bizim çıkmamızı bekleyen herkese teşekkür ederiz...

Ayrıca performansımızı klavyeleri ile bir adım öne götürmemizi sağlayan şu an "Göksel"le çalışan ve daha önce başka önemli projelerde yer almış "Özgür Sarı" ya çok teşekkür ederiz

Geri