TNK

gelemiom gelemiom gelemiom offffffff
okul ayrı bi çalışma kulübündeyim katılmaz olaydım oda yarın akşam 16:00-18:00 arası izin alamadım okldan offff

başka sefere inş.

fazla nete giremediğim için albüm çalışmalarının başlangıç tarihini bilmiyordum,ondan heyecan ve yetişememe korkusuyla nasıl edinebileceğimi sormuştum ama yetiştim sanırım(!).bugün itibariyle dönüşümle kendi ellerimle alabilirim,ama yinede yardım vaadiniz için de teşekkür ederim:}
buarada artık 2 japon 1 italyan 3 yeni türk dinleyiciniz var.bendeki epyi japon arkadaşlarımdan birine verdim,biliyorum çok anlamsız kaçıcak sonuçta siz isteyip uğraşmıyor musunuz,ama yinede içimde kalmasın sölicem:
"lütfen elinizi çabuk tutun,dört gözle albümü bekliyoruz"
iyi çalışmalar.

KONSER:

25 Mart-Pazar
IF PERFORMANCE HALL'da,

Gruplar sırasıla:

The Next Highway
Dengesiz Herifler
Sertsessiz
TNK

Giriş: 4 YTL(içerde bira 3 YTL)

Başlama saati: 15.00

Herkesi bekliyoruz..

Uzun zaman sonra kendimi tamamen sahneye adayarak ilk defa dinledim tnk'yi gercekten ama gercekten "cok standart bir laf olarak algilanmasin" ama avrupa standartlarinda muzik yapiyorsunuz,sizin albumunuz bu piyasada tutmazsa hep beraber avrupaya gidelim.Ellerinize ayaklariniza akliniza fikrinize hepsine saglik gercekten.Basarilar.Saygilar.

ben de onu düşündüm ya, next highway, dengesiz herifler ve tnk özellikle ingilterede acaip iyi iş yapabilirdi.

yalnız tnk nin vokali şuursuz, öyle bir sorun var :p

çok iyi bir konser oldu, tebrikler, sevgiler.

şarkıları dinledim resmen yuttum tekrar çıkardm ve şarkılarla ilgili yorumlarım
bu şarkıyı söyleyin'de bateri mükemmel..gerek riff sonlarındaki tomb,gerekse müziğe giriş anları olağanüstü gerçekten..caner zaten çok iyi..gitarlar da iyi yalnız bas biraz geride ama çok sırıtmıyo
söyle'nin girişi insana derdini tasasını unutturuyor resmen.müziğinize klavye ile renk katmışsınız güzel de olmuş hani.genel olarak güzel bi şarkı ama bence elektro solosu olsa daha hoş olurdu..şarkı çok güzel bitiyo..giriş ve bitirişler problemdir aslında ama onu çok güzel halletmişsiniz
bunlar benim fikirlerim umarım size katkısı olur(gerçi pek olumsuz eleştri yapmadım,yapamadım daha dorusu)..

albüm çıksın artık :D ..

ya btn şarkıları dinledm ve yapımcıların ne kadar kör olduunu grdm,
bu şarkıların herbii mükemmel ve patlama yapar..
albümü sabırsızlıkla bekliycem..valla mp3ünü bile indrmem orjinalini alırm--işini iyi yapana saygı;)
bide balıkesr veya izmirde konser vermeyi düşünrlermi acaba

TNK Harika bir grup :) Albümü bekliyoruz artık..Grup olarak çok çok beğendiğim birey olarak ta çok sevdiğim insanlardan oluşan ve gerçekten yaptığı müziğin hakkını sonuna kadar veren,bununla kalmayıp şu an bulunduğu noktadan çok daha fazlasını hakeden bir grup :)
Tebrikler.. tebrikler..

radar a kadar konser yokmu?
yada ankara-da çıktığınız bi yer varmı?ankaraya geliceğimde canlı dinlemeyi çk istiyorum
cvp yazarsanz sevinirm

Album için bekleyin az zaman kaldı...

15 Mayıs Studio Live'a tüm İstanbul'lu sevenlerimizi saat 21.00'de bekliyoruz...

basri abiye söyledim burdada söylüyorum

Sizi sima olarak hiç ama hiiç görmedim şarkılarınızı dinleyerek sizi hayal ettim..
şarkılarınızın yeri bende çok çokl farklı anlayana çok anlamlı ben çok sevdim Tnk yi eminimki herkez sevmiştir :)

Dilan Kara

TNK'nin StudioLive Konseri 16 Mayıs Çarşamba akşamıdır...
Tunalı Gölge'de TNK 9 Mayıs Konseri bazı sebeplerden dolayı gerçekleşemeyecek...
12 Mayıs saat 17.00'de Hacettepe Bahar Şenlikleri Kapsamında sahne alacaktır...

Bekleriz..

Geri