TNK

ilk elveda de klibini izledigimde cilgin bi adam bu solist demistim.. 'kalpsiz' i dinleyince böyle de güzelmis dedim ve dinlemeye koyuldum..

yolu acik bence bu grubun..

beklemedeyiz..

Messtivalde 28 gözle (neden 28 yazdım bilmıyorum 38, 48 falanda olabilir) gözle tnk'yi beklerkene birde baktık başlarına bir kaza gelmış ve bu nedenle çıkamayacaklar dedi off offf off ya canlı performansınızı çok izlemek istiyordum ama olmadı kaza her neyse geçmış olsun dileyelim dileriz başka kazasız messtivallere messtivalde dinleyemedık bize artık bir tnk konseri şart oldu kesin konserinize gelmem lazım canlı dinlemek şart artık yeni bir klip ardındanda yeni bir albüm bekliyoruz tekrardan geçmış olsun dileklerimle

tnk kaza olduğunu duymadım ama olmuşsa gerçektende geçmiş olsun
tnk çok seviyorum performanslarını izledim çok iyi
yeni klipleri ve şarkıları çok güzel yeni şarkılarını bekliyorum

şarkılarını severek dinliyorum. vokalin sesi yerinde sözlerde güzel.. ama takip edemedim son günlerde... albüm çıkmadı mı ? çıktıda ben mi almadım ? bilgisi olan yok mu ?

yok henüz gelmedi yeni bir albüm bildiğim kadrıyla.ama gerçekten tnk takdir ettiğim vede çıkışını beğendiğim gruplardan.ilk kez elveda de şarkıslarına çektikleri kliplerini görüğümde gerçekten iyi müzikleri var deiştim.ayrıca o klipteki sarışına da bitmiştimmmmmmmm :D

Bir zamanlar gun icinde saatlerce studyoda beraber vakit gecirdigim grup elemanlarina selam eder, muziklerini her firsatta dinlemekten buyuk zevk aldigimi bilmelerini isterim. Elimde herhangi bir parcaniz olmadigindan myspace, youtube gibi sitelerle idare etmeye calisiyorum gurbet ellerde. :)

Kalpsiz parcasinin klibini cok begendim bu arada. ;)
Soyle Caner, soyle... Hic dinlendin mi boyle?

Sevgiler...

Beğendiğim 4-5 vokal varsa biride TNK'nin vokalidir herhalde...
Az ama öz beğenmek böyle bişey olsa gerek (= ...

Bu akşm glowdada canlı dinliycez bakalım canlı nasıllar , her türlü gideri var ona eminimde (=

KarGoManiA demiş ki:
Beğendiğim 4-5 vokal varsa biride TNK'nin vokalidir herhalde...
Az ama öz beğenmek böyle bişey olsa gerek (= ...

Bu akşm glowdada canlı dinliycez bakalım canlı nasıllar , her türlü gideri var ona eminimde (=

Çok güzel bi geceydi...
Özellikle Pascal'ın performansını çok beğendim , sahneyi çok iyi yakaladı seyirciyle iç içeydi en az onlar kadar eğlendi...
Vokalimiz için ise söylenecek pekte birşey yok , mükemmel sesi var ama kuliste fırça attım :p bi sigara bi alkol (=
lütfen sesine iyi bak , en büyük en kıymetli hazine...
O yorgunlukla bide bizi çektiğiniz için teşekkür ederiz
Serhat & Ceren

Geri