TNK

tüm kış teneke yi dinledim diyebilirim:D
şöyleki her hazırladığım playlistte mutlaka elim kayar bi teneke parçası atardım araya:D
vokalin sesi süper diyebilirim ki şu anlamda bağırdığında bile sakince yayılan bi ses tonu war:D
cidden güzel..
hala dinlemeyen warsa yada bi iki kere dinleyip bi kenara bırakan warsa bunu arttırın çünkü bi süre sora alışkanlık yapıyo:D
 
P

Pebbles

Tehlikeden Nasil Kacsak...? aliskanlik yapiyorsunuz...albumun cikisini kendi adima tehlikeli buluyorum...Tekrar soyluyorum Aliskanlik yapiyorsunuz!
Cok iyisiniz cok.
Cok seviyeli kisiliklerden olusan bir grup, kendi tarzlari var ve muhtesem olan o zaten...diger gruplarla kiyas etmek yersiz ve zaten edilEmez...
Kalbim cok buyuk basarilara ulasmanizdan yana...

Caner, iyiki varsin.
 
Albüm öncesi türkiyenin önde gelen şehirlerinde konser ler ve ankaramız da bar programı düşünüyoruz şuanki çalışmalarımız ve görüşmelerimiz bu yönde dir çok yakında sizlere sitemizde sorun olduğundan dolayı turkrock forum dan kosner haberlerini duyuracağız....
her albüm hazırlığı içinde olan gruplar gibi bizler de sizlere sesimizi biraz daha iyi duyurmak için bu yönteme başvurduk ilginizden hiç süphe duymadığımız için bu yöntem de başarılı olacağımızı hissediyoruz...
teşekkür edip merak la beklemenizi diliyoruz.....
 
DEP_REM demiş ki:
Bir dakka ya metal gruplarını içinde TNK nin ne işi var...
hatalı bir iş bu????
Sevgili Deprem, organizasyon iki gün ve bu son afiş değil. Şu an için hazırlanmış ve program sanırsam tarzlara göre değişecek. Son afişi bekleyelim ve görelim. ;)

Sevgiler...
 
benm için yolun sonu; onlar içinse yeni bir başlangıç..

TNK ardaya elveda de dedi..

Elimde olmayan nedenlerden dolayı ( bu nedenler tecrübe ve albümlü bi grupta çalmanın gerektirdiği teknik) TNK' den ayrılmış bulunmaktayım..

Onlar için en iyisini istiyorum.. isteyip istememek de diil aslında.. onlar ztn benli veya bensiz biyerlere gelcekleri için pek temenni etmemek lazım..

Görüşmek üzere hasan babam.. basri paşam.. kardeşim caner..
 
L

lastsec

Tnk kendi sound u olan, iyi işler çıkaran bi grup.Popülerite ne kadar umurlarında bilmiyorum ama,bence bu adımlarla bigün Türkiyedeki her rock dinleyicisinin haberi olacak Tnk den..
 
Bugünden itibaren TNK'nin menejeri yoktur...
Bu nicki kısa bir süreliğine ben kullanıyorum.

Fatih'e hizmetleri ve yaptığı herşey için çok teşekkür ederiz...
Sürç-i lisan edildiyse affola

Basri...
 
tnk yi frekansta görmüştüm galiba çok ilginç gelmişti müzikleri umarım albüm çıkarırlar single dı sanırım çıkan..vokalistin sesi çok güzel ;)
 
Üst