Kırmızı Bülten (Rock) - Ankara

tüm kırmızı bültencilere selam! :metalhead

bu pazarki bar programımız bazı özel nedenlerden dolayı yapılamayacaktır... :zombi

üzülerek belirtiriz,...

haftaya ve daha sonraki her pazar baraka barda saat 19:00'da görüşmek üzere...

blinddream demiş ki:
ayaklarınıza sağlık endorphine, bizi izlemeye geldiğiniz için..umarım hoşnut kalmışsınızdır :)

hadin sevgiler:)
Mükemmel performansınızla bizi coşturduğunuz için biz teşekkür ederiz
Ama çıkışta son vasıtayı kaçırıncaya kadar Kırmızı Bülten üyeleri arayacak buluşucaz diye bekledik :?
Bari bir haber verseydiniz be Onur'um gelmiicez diye :?:

furkancım wallahi benim şimdi haberim oldu böyle bi buluşmadan. onur tatile çıktı, bugün-yarın gelir bi hesap soralım. yoksa endorphine'ni bekletmek hayatta en son isteyeceğimiz şeylendendir... :oops:
belki bi yanlış anlama da olmuş olabilir, tabi bunu açığa kavuşturcak onur...onur söz sende

Bu pazar Baraka'da çalacaksınız değil mi? Biraz alkol almaya ihtiyacım var. Güzel müzik eşliğinde tabii :D
"Bir Daha"yı çalacak mısınız peki? Jestin allahı olur bakın, toplar gelirim ben de Kapris'i. Bana bira ısmarlarlar :D

euphratescim slm!

"bir daha" şu anda bar programımızda çalmak istediğimiz parçaların başında geliyor. ancak grup olarak bi haftadır toplanamadık. çeşitli kararlar alıp yola da koyulamadık. şimdi diiceksinki teknolojiye ne oldu peki? rahmetli graham bell telefonu icat edeli 1 buçuk asır oldu nerdeyse:) tabiki devamlı irtibat halindeyiz grupça ama stüdyo yapamadık. perşembeden sora sevgili malmsteen gitaristimiz ali de rahatlııcak biz de(malum sınavlar falan). "bir daha" için bu hafta söz veremesek de haftaya isteklerinizi gerçekleştircez, merak yok :D

pazar 7de barakada buluşalım!!!
saygılar... :metalhead

şok şok şok
flaş flaş flaş

Kırmızı Bülten artık pazar günleri Baraka'da çıkmayacak.

Çünkü...

P.tesi günleri Baraka'da çıkacak.

Vatana millete hayırlı olsun :)

beste

şok şok şok.... :twisted: :?:
flaş flaş flaş.... :twisted: :?:

Kırmızı Bülten yepyeni, muhteşem bestelerinden birinin daha kaydına hazırlanıyor..çok yakın zamanda hazırlanacak olan kayıt ve diğer kayıtlarımız yine çok yakın zamanda açılacak olan web sitemizden bütüüüüün rock alemine sunulacaktır..:)

bilgilerinize efeeniiiiim :)

tüm kırmızı bültencilere slm!

bilindiği üzere geçen hafta bazı elverişsiz koşullardan dolayı bar programımızı yapamamıştık. bu hafta geçtiğimiz haftanın da acısını çıkartırcasına güzel saatler geçirmeye bekliyoruz hepinizi

sevgiler, saygılar.... :metalhead

oh sonunda girdim yeniden şu sanal alem denen yalan dünyaya
msncinin kralı bazı arkadaşlarımız da unutmuş burayla ilgilenmeyi helal olsun
kırmızı bülteni 25i pazar 19:00 da ramazan gelmeden güzelce bira içelim barakada

arkadaşlar ramazanda barakanın tadilata girmesi gibi bi durum söz konusu, henüz kesinliğini bilmiyorum ama galiba olacak. diyeceğim odur ki bu pazarki bar programımızdan sonra yaklaşk 1 ay görüşemememiz gibi bi durum var. kırmızıbültenseverleri bu bir aylık ayrılık öncesi güzel bir pazar gecesi geçirmeye davet ediyoruz...

saygılar.....sevgiler.....

endorpinee teşekkür valla admlar gelecem dedimi geliyor uzun bir aradan sonra emreyi de gördük
ayrıca geçtiğimiz pazar bizi ilk defa izleyip beğenilerini sunan arkadaşlara da teşekkür ederiz

Geri