Kırmızı Bülten (Rock) - Ankara

sağol kardeş valla rockn' roll için her şey
yalnız işler değeişti
bu pazartesiden itibaren KAVELdeyiz
yani yukarıdaki msjımı iptalen yazıyorum bunu
herkesi bekleriz :idea: 8)

evet arkadaşlar,

ufak bi değişiklik oldu, artık baraka yerine her pazar 20:00-01:00 arası kavel barı çoşturmayı, eğlendirmeyi kendimize görev biliyoruz...

sevgiler, saygılar...

yine yine yine arkadaşlar kusura bakmayın aksilikler aksilikler işte yine işler değişti pazartesi kavel oldu inşallah yine başka bi iptalle karşılaşmayız. insanlar için buraya bir söz yazıyorsun sonra sözünden dönüp başka bi söz yazıyosun inanın bı kadarı bile bana zor geliyo ama bu benim tarzımdaki bi avuç insan içn geçerli
herkesi bekleriz yeniden

arkadaşlar kavelde de iyi performans göstereceğinizden eminim umarım herşey istediğiniz gibi devam ediyodur. valla en kısa zamanda görüşmek istiyorum hepinizle yarın ki
program içinde başarılar diliyorum programları
kaçırsamda haberlerinizi alıyorum ve bütün kalbimle sizleri destekliyorum herkese selamlar

saol doğukancım,

dün güzel bi akşam geçirdik. pazartesi olmasına rağmen seyirci gayet iyiydi. herhalde ramazan başlamadan önce jübile yapalım diye geldi herkes:) bir ara müsait olursanız bekleriz. artık her pazartesi KAVEL oldu. sizin çalışmalarınızı da merakla bekliyorum. daha fazla sabırsızlandırmayın:)

grşz

burdan euprates'a da (bu 1000. olacak ama yine de az)yardımlarından, kayıtsız şartsız desteğinden dolayı ve ne olursa olsun yine yalnız bırakmadığı için sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum KAVELE bekliyorum pazartesi:{I

merhaba arkadaşlar
öncelikle demomuz ile ilgili olarak yapmış olduğunuz olumlu olumsuz ama herşeyden önemlisi gerçekçi eleştirileriniz için teşekkürler ediyorum. herşeyi değerlendiriyoruz dikkate alıyoruz ve en azından kendi adıma söyleyeyim faydalarını görüyoruz
bu aralar biraz hastalık var üzerimde iyileşir iyileşmez elimde biramla kavelde sahnenin en yakınındaki masada yerimi alacağım size başarılar.

Grubu filofobi zamanından beri takip ediyorum.Bu isimleri bence daha akılda kalıcı daha güzel bi isim olmuş.
Kırmızı bülten olarak yaptıkları türkçe sözlü stüdyo kayıtlarını dinleme fırsatı buldum.Ben çok beğendim diyebilirim.Güçlü sesi olan bir grup.Şarkı bir düzen içerisinde başlıyo ve o düzeni hiç bozmadan abartmadan şarkıyı tamamlıyor.Enstrumanların birbiri ile uyumu çok iyi.Birbirlerini çok iyi takip edebiliyorlar.Yeni şarkılarının kayıtlarınında yapım aşamasında olduğu haberin aldım şimdi sabırsızlıkla bekliyorum kayıtlarını.
Bu kalabalık gruplar içersinden sıyrılıp farklı tarzları ile fark yaratabilecek potansiyele sahip olan bu gruba şimdiden başarılar diliyorum.,En kısa zamanda yeni kayıtlarını bekliyorum.

teşekkürler mizena inşallah bi bestemizi daha hazır hale getirirsek ki az kaldı alacaz kaliteli bi hucum sadece insanlar dinlesin diye
üzerinde ince düşünülüp hazırlanmış bir kanal kayıt da gündemimizde bu aşamanın ardından

Geri