Eklips (Rock/Funk) - Ankara

ardaşlar merhaba.
eklips grubunun 1 sene için bir davulcuya ihtiyacı var.
besteleri grupla birlikte yapacak.
fakat ben nasıl olsa 1 sene sonra postayım diyip kafasına göre ben şu stüdyoya gelemem kız arkadaşımla buluşuyorum çünkü demeyecek bir gönüllü vatandaş gerekiyor.mesela kendi grubuyla olan kariyerine renk getirmek için düşünen ya da grubu olmayan ama ben 'davul çalıyorum'
diyebilen bir kardeşimiz.
Eklips grubu stüdyoda oldukça profesyonelce çalışır beste yaparken çok şey dener,ilgilenenlerin haberi olsun.Tartımlara ve armoniye önem verir.
Parçanın taşıyamayacağı yükü kaldırmaz ama elinden geleni ardına koymaz.
Bu eleman arayışının sebebi feryatın askere gitmesi.yerini de güvenebileceği birine teslim etmek istiyor.İlgilenen varsa tabi.

bir şey daha var grubu sadece demoyla tanıyanları oldukça değişik deneyimler bekliyor.bu grupla 1 sene geçirmek isteyenler için yeterli bir yazı sanırım.

feryat durumu gayet iyi açıklamış. Kendisini tebrik ediyorum. Evet aynen ferhatın yazdığı gibi bi davulcu arıyoruz. Çalışmalarımız disiplinli fakat eğlenceli geçiyo. Herkes yaptığı, yazdığı herşeyi ortaya koyuyo üzerinde denemeler yapılıyo. Bazen çok güzel bazen saatlerce güleceğimiz iğrenç şeyler çıkabiliyor.
Böyle bi grupla 1 sene geçirmek isteyen davulcu arıyoz.
Saygılarımla

şu aralar piyasada mumla aranıyo davulcular, valla işiniz zor ama umarım iyi biriyle çalışırsınız.
bu arada ozan nerelerde takılmıyomu buralara, bekliyoruz şiddetle karizmatik gitar-vokalimizi.

eklips bencede çok iyi bir grup(hepside acayip çalıyo valla :)).grubun iyi olması dışında grup elemanlarının bu kadar iyi insanlardan oluşması bence süper bir şey...
biz daha 15-16 yaşlarımızdayken (ki o zaman grubumzun adı tepki idi) grubun gitaristi çağrının(yaşça bizden büyük olduğu halde) bize yardım etmesi bizimle stüdyoya gelmesi ve abilik yapması çok güzeldi.
kader midir bilmem yıllar sonra bize abilik yapan çağrıyla rock and winde yarışmak zorunda kaldık .orda bile abiliğini ortaya koyan çağrıya her zaman minnet duyacağımız kesin.şimdiye kadar hiç teşekkür etmedik ama şimdi buradan teşeküür de ediyim eski tepki yeni EFLATUN adına...
başarılar arkadaşlar umarım her şey istediğiniz gibi gider...

Feryat_Eklips demiş ki:
ardaşlar merhaba.
eklips grubunun 1 sene için bir davulcuya ihtiyacı var.
besteleri grupla birlikte yapacak.
fakat ben nasıl olsa 1 sene sonra postayım diyip kafasına göre ben şu stüdyoya gelemem kız arkadaşımla buluşuyorum çünkü demeyecek bir gönüllü vatandaş gerekiyor.mesela kendi grubuyla olan kariyerine renk getirmek için düşünen ya da grubu olmayan ama ben 'davul çalıyorum'
diyebilen bir kardeşimiz.
Eklips grubu stüdyoda oldukça profesyonelce çalışır beste yaparken çok şey dener,ilgilenenlerin haberi olsun.Tartımlara ve armoniye önem verir.
Parçanın taşıyamayacağı yükü kaldırmaz ama elinden geleni ardına koymaz.
Bu eleman arayışının sebebi feryatın askere gitmesi.yerini de güvenebileceği birine teslim etmek istiyor.İlgilenen varsa tabi.

bir şey daha var grubu sadece demoyla tanıyanları oldukça değişik deneyimler bekliyor.bu grupla 1 sene geçirmek isteyenler için yeterli bir yazı sanırım.

evet daha evvelden duyurulmuş olan bu ilanda da belirttiğimiz gibi ferhat
askere gitti hatta bugün acemiliği sona erip mersine doğru yollanmıştır kendileri.
Sonuç olarak bir davulcu arıyoruz. Grup çalışmalarını ankara'da sürdüyor bu arada.
Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa bizimle acilen irtibata geçmelerini istiyoruz

İşiniz zor Ozan! Biz 3. davulcuyu aldık gruba 2 ay içinde. Bu sefer sürpriz bir isim ama :D Bakalım yine sükut-u hayal mı olacak yoksa gazzz mı!
Kendinize iyi bakın...

Eflatun'a cok tesekkur, sitenizi inceleme firsati buldum beyler,3 sarki vardi gayet basarili olmus,yolunuz acık olsun...
ozan ve cagri..rifflerinizi hazirlamaya baslayin gencler... 1-2 hafta sonra elimizde ne var ne yok bi bakalim. Progressive will be back ;)

Feryat_Eklips demiş ki:
eeeeeeaaaaaaaaaaaaa...
pırahın lan beni.....

Haydaaaa askere gitti kurtulduk dedik adam ordan da yolladı mesajı
ferhatcım şoke olmuş durumdayım.
hala bir davulcumuz yok gördüğün üzere,
zaten senin gibisini bulamayız o kesin (ver gazı ;) )
şaka maka asker oldum ayağına köşeyi de dönüyonya o da ayrı mesele

Olm siz burda Ferhat'a acırken o Mersin'de tatil yapıyor haberiniz olsun :D
Bu arada, uzun süredir davulcu arayışı olan bir grubun yapması gereken en mantıklı şey, grup üyelerinden en yatkın olanının yavaştan davul derslerine başlaması!
Hadi kolay gelsin size.

grup uyelerinden en yatkın dedin de mi fırat :)
Ozan denenmemis bisey yapalım istersen,
bak gitar/vokal var ama davul/gitar/vokal yoktur heralde :) bunu da kotarırsın sen ya (asıl gaz bu galiba ;)

uyuyan güzel süper bişey ya bu aralar sürekli o şarkıyı takıyorum cd çalara (orjinal albümünüzden tabii)
fırat sağolsun
nakarattan önceki bass yürüyüşüne bayılıyorum ''cuk'' oturmuş oraya
bence de grup içinden bulun davulcuyu
böyle güzel bestelerin tadına bakınca kimse yerini ferhata bırakmak istemeyebilir

Harbiden be Altar! Geçen gün daha bir dikkatli dinledim yazdığın ve çaldığın basları. Kardeş sen var ya çok fecisin be! O nasıl bir dengedir, nasıl bir tuşedir! Seni bir ara çalsam mı ki kendi grubuma :D

Valla bravo Eklips! Bu kadar yaratıcı, müziğe ve enstrumanına hakim ve bu kadar güzel bir grup bulmak neredeyse imkansız. Değerinizi iyi bilin. Kendinize ve bileklerinize de iyi bakın. Ben yine sakatladım :D

mahcup oldum ark.lar..(buraya şu kızarmış mahcup olmus surat ikonunu koydugumu varsayın bilmiyorum nasıl yapıldıgını ;) ne deyim tsk ederim ama ben en cok ferhatin yazdigi davullari begenirim o demoda...
bu arada firat kayıt işleri vardı en son,noldu o iş bitti mi? sakatlanma olayı kayıdı etkilememistir umarım...

Kayıt işleri biraz yön ve amaç değiştirdi :D Bizim asıl hedefimiz olan Hakan Kurşun daha değişik bir tarz isteyince bütün kompozisyonları değiştirmek için yeni bir kayıt almaya karar verdik ekim sonuna. Bu cuma bitecek olan kayıt daha piyasa bir düzenlemeye ve sounda sahip :D Valla bir Fizik Tedavi Rehabilitasyon uzmanıyla görüştüm. Kültür fizik yaparak dolaşıyorum bütün gün.

Bu arada; Çağrı olm gitarımın yeni hali canavar gibi oldu. Tavsiye ederim :D

Geri