Hayalci (Hard Rock) - Ankara

Herkese merhabalar,
Çoğunluğu Hacettepe Üniveristesi Eczacılık Fakültesi akademisyenlerinden oluşan yeni bir grup Hayalci. Türkçe sözlü hardrock yapıyoruz. Adımıza bakıp önyargıya kapılmayın ama :D Güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz ve yapacağımıza da inanıyoruz. Bütün TürkRock.Com üyelerini buradan da duyuracağımız konserlerimize bekleriz. Grubumuz;

Ekrem, Vokal
Fırat, Gitar & Geri Vokal
Erhan, Gitar
Serter, Bas Gitar
Ekrem, Davul

Grubun 3 şarkılık yarı-profesyonel kayıtları için;
http://www.soundclick.com/bands/pagemusic.cfm?bandID=413089

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler Murat, belki hatırlarsın bir akşam Overall'a Kıvanç'la (sizin müdaviminiz) gelip izlemiştim sizi. Sanırım ordaki ilk programlarınızdandı. Bu arada grubun çoğunluğu akademisyen ama ben değilim :)
Ayrıca "Şarkıların Şarkısı" çok güzel olmuş. Yola devam. Size de başarılar!

Hayalci, 22 Haziran'da Hacettepe Üniversitesi M Salonu'nda Eczacılık Fakültesi mezuniyet töreni konseptine dahil olarak mini bir konser verecektir. Katılım ücretsizdir. Herkesi bekleriz...

euphrates demiş ki:
Teşekkürler Murat, belki hatırlarsın bir akşam Overall'a Kıvanç'la (sizin müdaviminiz) gelip izlemiştim sizi. Sanırım ordaki ilk programlarınızdandı. Bu arada grubun çoğunluğu akademisyen ama ben değilim :)
Ayrıca "Şarkıların Şarkısı" çok güzel olmuş. Yola devam. Size de başarılar!

Hatırladım hocam :) Her zaman bekleriz.
Kayıtları beğendiğine sevindim.

Konserinizde başarılar diliyorum :)

Eveet, yarın Hayalci daha önceden de belirtildiği üzere Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye Kampüsünde bulunan M Salonunda, Eczacılık Fakültesi Mezuniyet Töreninde mini bir konser verecektir. Tüm müzikseverleri bekleriz.

Muhteşem bir konser ve muhteşem bir mezuniyet töreni oldu. Sabah 8'den itibaren çalışmaya başladık. Sahne kurulumundan tutun da soundchecke kadar herşeyi Hayalci elemanları ve arkadaşları üstlendi. Hatta mixerin başında da biz vardık. İyisiyle kötüsüyle sonuç tamamiylen bizim eserimiz oldu. Yardımları için Kapris'den Serter ve Ilgın'a, Eklips'den Ferhat'a ve organizasyondan sorumlu olan Doç.Dr.Nesrin Gökhan'a teşekkür etmek isterim.

Hacettepe konseriniz seyrettim. Besteniz fena değil ama üzerinde biraz daha uğraşmanız lazım sanırım. Kolay gelsin hocalar...

evet ben grubu dinleme fırsatı buldum.Gazi üniversitesi eczacılık bayramında dinlemdim.Ancak kötü havanın azabı bitmek tükenmek bilmiyen aksilikler yüzünden tadını çıkaramadım doğrusu.Neyse nasılsa okul daha bitmedi.Fakültede haberlerinizi alırım ve dinlerim.Yol uzun.ömür biter eczacılık bitmez :)

hermes13, Gazi Üniversitesi'ndeki Beyaz Önlük Şenliği'nde inan bizim hiç suçumuz yoktu. PinUp adlı grubun soundchecki saatlerce uzatması, soğuk hava ve trafonun yetersizliğinden kaynaklanan elektrik kesintileri yüzünden ortaya çıkan tablo pek tatmin edici değildi tabii. Ama yine de güzel ve enerjik bir seyirci kitlesi vardı.
Yakında çok güzel haberler alacaksın bizlerden merak etme.

İnşallah kardeş.Ogün olanların sizin suçunuz olmadığını biliyorum.Kötü giden şansa rağmen genede enerjiktik orası doğru.Ben herşeye rağmen eğlendim.Nasılsa fakültede senden yada Ekrem hocadan haberleri alırım.Yakında okulda açılıyo sınavlar başlamadan program yaparsınız sanırım.Bende doya doya dinlerim sizleri.Bu arada ekrem hoca albüm çalışmalarından bahsetti.Albümde çoğu şarkıda onun bestesiymiş.Biraz bizi aydınlatırsan sevinirim bu konuda.Saygılar görüşmek üzere.

Geri