Hayko Cepkin

Bence gözündeki problem adama ayrı bir karizma vermiş…. Ha bir de dövmeleri süper yani
İyki de oyuncu olmamış. aslında tiyatro eğitimi almak istemiş Gözü problemli olduğu için tiyatro olmamış…Valla türkiyenin böyle bir müzisyene daha çok ihtiyacı vardı

albumdeki soundu dinleyip yanılmayın adam canlı performansı cok daha sert... albumden once rock istanbulda izlemistim sonra albumu aldım ve tanıyamadım... ama ikiside ayrı guzel... albumde sakin olmaya basarmıs ama konserlerde pek sakin olamıyor... ama iki sekildede tek bir gercek var bu adam gercekten iyi bir muzisyen ve cok farklı,guzel bir vokali var.... umarım daha da basarılı olur....

ya ben bu adamla tanıştım kendisini hiç sevmiyodum ama dünya tatlısı biri,ben hayatımda bu kadar mücadele etmiş olmasına rağmen dünyayı dalgaya alan biri daha görmedim...

basit demiş ki:
ya ben bu adamla tanıştım kendisini hiç sevmiyodum ama dünya tatlısı biri,ben hayatımda bu kadar mücadele etmiş olmasına rağmen dünyayı dalgaya alan biri daha görmedim...
Tanıştın demek kıskandım seni gerçekten de… sempatik biri olduğunu daha önce izlediğim –soundwave- programında fark etmiştim İzmire gelip konser vermesini dört gözle 8O bekliyorum

fırtına ve ben gideyim şarkıları bence yarası saklıdan daha bi güzel dinlemenizi tavsiye ederim resimlerinide buraya ekleyebilirim...

Özel Resmi İşte Burda

hayko3.jpg

gözündeki soruna burada okuyana kadar dikkat etmemiştim. tip olarak thom yorke (radiohead) karizması algılıyor ve rahatsız olmadığım gibi enteresan da buluyordum.

bakınız :

imperiaflex_0_27_0.jpg

neyse, konu tipi değil sonuçta. yaptığı iş güzel ve keyifli bir iş, hakan kurşun bu tip ilginç projeler ve soundlar peşinde olan biri. ve emi türkiye'nin başında olması büyük şans o açıdan. hayko'nun albümüde bu konsepte fazlasıyla uyan, homestudio için (edit: sadece homestudio değil piyasada ki bir çok studio albümü için bile..) acayip başarılı bir albüm. hakan kurşun'un başka eylemlerini de keyifle izlemeye devam edeceğiz bu arada. benim bildiğim 2 ilginç albüm daha var sırada..

hayko cepkin daha da iyi işler yapacak biri. umarım çabuk kaybolmaz ve değeri çabuk anlaşılır. ankara'ya da bekleriz kendisini.

aberdeen demiş ki:
şimdi bu yukardaki haykomu çok farklı görünüyooo
sarı saç yakışıyomuş

freefreshfish demiş ki:
gözündeki soruna burada okuyana kadar dikkat etmemiştim. tip olarak thom yorke (radiohead) karizması algılıyor ve rahatsız olmadığım gibi enteresan da buluyordum.

bakınız :

muhtemelen ilk paragrafı (veya yazının tamamını) okumadan yorum yapılmış. yukarıda ki fotoğraf radiohead'in solisti thom yorke'a aittir. bilginize...

Geri