Hayko Cepkin

ben şahsen kendisini tanıyorum servise bize geliyor ben ilgileniyorum bizim patron hayko ya ya kusra bakma ben seni tanıyamadım seni makina da görmüsdüm dedi :) bu bizim patron serkan abi adın daki sahış hüsnü senlendirici yede zurnacı demisti adamın zoruna gidiyormus böyle denmesi ben hayko ya makina da cavep vermedigi bir soruyu sordum türkiye ye hangi grup un gelmesini istersin diye marilyn manson dedi onuda seyrettim saten baska sevdigim bir grup yok dedi . :)

CityOfAngeLs demiş ki:
ben şahsen kendisini tanıyorum servise bize geliyor ben ilgileniyorum bizim patron hayko ya ya kusra bakma ben seni tanıyamadım seni makina da görmüsdüm dedi :) bu bizim patron serkan abi adın daki sahış hüsnü senlendirici yede zurnacı demisti adamın zoruna gidiyormus böyle denmesi ben hayko ya makina da cavep vermedigi bir soruyu sordum türkiye ye hangi grup un gelmesini istersin diye marilyn manson dedi onuda seyrettim saten baska sevdigim bir grup yok dedi . :)
nası yani ya ben sazanlama atlıcam sanki ama ciddenmi yoksa kafa mı buluyon..abi srkan kim kim servise cıkıo...patron ne.. bu 3 ünü istiyorum:)

ilgilenelere.........
hayko cepkin rock n coke da super bir gösteri için hazırlanıyo.plastik makyaj,sahne tasarımı ,vs.....cok güzel ve ine dğişik bir gösteri bizi bekliyor....
hezarfen hava alanı 2 eylül 16:40....sakın kaçırmayın kanal d ve dream tv den canlı yayın......

hayyykoooo cepkin....bugün tam anlamıyla süper ve ötesiydi..en güzel performans onundu.herkes ordaydı.gezinen hamen hemen kise yoktu.hele o hazırladığı gösteri...biraz acele oldu ama yinede süperdi.masstival den sonra en güzel performans tı hatta ondan bile iyi.manyak adam mikrofon ayaklığını parçaladı ya ...çokkk güzeldi...izleyin...

rock n coke da saatlerce hareket etmeden ekrana bakmamı sağlayan kişidir kendisi
normalde ne hayallerim vardı
evde kimse yok son ses konser atmosferi yaşatcaktım
faka öyle bir girdi ki..... aman allahım gözümü bile kırpmadım bir şey kaçırmıyım diye
helal olsun ...

Hayko_Cepkin___Rock_N_Coke_by_kanneci.jpg

deviantarttan buldum

tekrardan bu adam bütün alkışları hakediyo diyorum..
cogu insan ona marlyin özentisi dese de su bi gercek ki rockn coke da seyirciyi en cok hoplatan,zıplatan,eğlendiren oydu..
sahnesi sesi,screamları..müthisti..
canlı olarak dinlemek bambaşka bi duygu..
ve önyargılı olmayın diyorum..denk gelirse dinleyin..
umarım bi kez daha dinlerimm onu cenlı canlı..

Geri