The İnstinct (İçgüdü)

Başrollerde Anthony Hopkins,Cuba Gooding Jr.ve Donald Sutherland'ın oynadığı harika bir film.Siyaset çevrelerinden çok fazla baskı aldığı için bir türlü dünya geneline yayılamadı.Dvd ya da vcd formatını bulmak hakikaten zor.
Afrika'daki yaban hayata kendini adamış bir profesörü canlandıran Anthony Hopkins bence tüm sinema kariyerinin en önemli oyunculuğunu ortaya koyuyor.Diğer seyrettiğim tüm filmlerinden daha iyi bir performans var ortada.
Bulursanız ya da bir yerlerde denk gelirseniz sakın kaçırmayın.
Film için Hopkins'in yaklaşık 6 ay kadar Afrika'da vahşi hayatla başbaşa yaşadığını da notuma ilave edeyim.
İnanılmaz bir film.
Seyredin,seyrettitin.

Çok iyi bir film bence de. Fragmanını izlediğimde korku filmi sanmıştım (muhtemelen herkes gibi).

Bu Anthony Hopkins de sakallı olunca çok sevimli, babacan; sakalları kesince ise pek bir ürkünç oluyor yahu... Ama gerçekten mest eden bir oyuncu...

Yalnız ben bu Cuba Gooding Jr a bir türlü ısınamadım. Çok antipatik geliyor bana oyunculuğu...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Cuba

Al benden de o kadar.O adamın huyundanmıdır,suyundanmıdır bilinmez ama adam ne yaparsa yapsın ısınamadım.Zorla mı yaw.Zaten hayatımda bunun kadar ballı adam görmedim.Robert De Niro'larla,Anthony Hopkins'lerle oynaya oynaya isim yaptı.
Ama ben bir türlü oynadığı filmlere oturtamadım.Tipi mi gıcık nedir:)))
Bilinmez işte!!!

Jack Nicholson'larla bile oynadı adam yahu! (As Good As It Gets) : )))

Millet te ırkçıymışım falan sanacak ama Morgan Freeman a da aynı şekilde bi gıcığım var :)

Hadi beyazlardan da sayayım bi tane de, kendimi temize çıkarayım :p : Michael Douglas

Bence Cuba Gooding junior çok iyi bir oyuncu. Ayrıca sözünü ettiğiniz filmin konusunu biraz okudum, acayip meraklandım. Filmin "Fenomen"i (John Travolta oynuyordu) yazan kalemden çıkmış olması ise beni daha da meraklandırdı. Bir yerlerden bulup izlemek lazım :)

Arkadaşlar uzun aramalardan sonra eğer hala filmi bulamadıysanız size bir kopya yollayabilirim.Tabii gerçekten izleyecek herkese.Ciddiyim.

Hoca, valla ben isterim, ama işin kötüsü benim PC, divx oynatamayacak kadar antika bişey. Ancak vcd olarak izleyebilirim. Belki elinde vcd olarak varsa diye yazıyorum.

Ok.Bana özelden ulaşıp adresini verirsen sana bir kopya yapabilirim.Kimse burada ticaret yaptığımı zannetmesin.
Sanat dayanışması diyelim biz bu işe.
Bekliyorum...

Geri