Useless-A Perfect Turtles- (Alternative Rock) - Izmir

:):D:D
nyse muzıkle ılgılı konusalım arkadaslar
zaten bu olayın bır muzık forumuna tasınmasından daha sacma bır sey yok..

"asla senı bırakmıyacagım mucukmucuk :D:p" eheh

indirdim izledim ben.. jonathan davis'in woodtock'ta "come on woodstoock..!!" haykirisi gibi buragin da "hadi karsiyakaa..!!" diye bagirmasiyla baslayan video 1 dakikalik guzel bi vtr seklinde olmus:>akabinde sahnede cosan useless grubu mensuplarini ve yine tanidik gordugu sahneye cikmadan edememis olan Sahte grubunun vokali Alp Bey'i görebiliriz boynunda asili olan kartiyla..güzel hos birsey olmus..daha uzun görüntüler görmek dilegiyle diyeyim ve bir sekilde baglamis olayim kapanisa..:p

Cth demiş ki:
yoyott6 demiş ki:
Onun dışında bir sorun yoktu. Ama organizasyon iyidi ve ses sistemide güzeldi fakat ayarcı abi ayar vermeyi bilmiordu. En kısa sürede mixer hedesiyle uğraşicam. Biraz bişeyler kapmaya çalışıcam...

Bekle bekle geliyorum ben ;) Ben vercem ayarı senin davula:p
Bi de teknikal yakınmaları neden bu topic altında yaptınız anlamadım :roll:

Sabırsızlıkla bekliorum.

Bossanova demiş ki:
Abi ben bass sesi duyamadım...=) Nedir bu "ayarcı amca"lardan çektiği bu basçıların....Vakti olan benim vidyoya da bi baksın anlayın artık her müzisyen kendi "ayarcı"sı olmak zorunda!=) Haydi başarılar..:)

tebrik ederim. Reklam yapmak icin kullanmasydın forumumuzu daha iyi olurdu.

bende sana hayatında başarılar dilerim.

Tarz uyuşmazlığı sebebiyle Besen(Vokal) gruptan ayrılmıştır.. Bu yazının sorumluluğunu almak istemezdim ama iyi kötü gerçekler bu. Umarım hepimiz için doğru ve yerinde bir karar olmuştur. Şu vakit kendisini iyi bir hardcore grubunda vokalist olarak görmeyi ümit ediyoruz&destekliyoruz.

Geri