sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

herşey şahaneydi.organizasyondan ötürü Yardımlaşarock ve Kültür Topluluğu Başkanı ve ekibe sonsuz teşekkürler=)

spacelerinde bir kaç şarkılarını dinledim yorumlarıma gelince çalan gerek müzisyen arkadaşlar olsun söyleyen vokal olsun fena degiller şarkılar oturmuş dinlenilebilen hazır şarkılar yalnız ben grupun tarzına deginmek istiyorum gerek soundları olsun gerek vokalin yorumu olsun hafif rock ı andırıyor ve daha çok yeni ergenlik çagına girmiş diger bir deyişiyle teenagers dedigimiz kesime hitap eden şarkılardır benim şahsi görüşüm budur,benim tarzım degildir ama başarıların dewamını dilerim

loridark demiş ki:
bu grubu almanyada kim konsere cikartmis cok merak ediyorum

orada bir menajerimiz bile var. sorun kimin çıkardığı değil, kimin dinlerken ne kadar eğlendiği, bunun için de youtube.

gercekler_sonadim demiş ki:
teenagers dedigimiz kesime hitap eden şarkılardır

bunu hakaret olarak algılamadık, çok doğru bir tespit, yani 60 yaşındaki adamın bizi dinlemeyeceği kesin. iyi dilekler için teşekkürler :)

gercekler son_adim isimli kullanıcı TurkRock forumunda ve Türk rock camiasında fırtınalar estiren MEŞALE isimli doom ? metal?!!! grubunun üyelerinden biridir adam gelmiş yorum yapmış bence grupça kıymet bilin yada kenetlenin ağlayın :D

(meşaleyi lütfen araştırın pişman olmayacaksınız)

Geri