sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

sertsessiz, yarın akşam 21:30'da 103.1 Radyo Odtü Sahne Arkası programının konuğu olacak!

programın tekrarı pazar gecesi 00:00'da yayınlanacak.

bize bu fırsatı veren Radyo Odtü'ye buradan tekrar teşekkür ediyoruz.

kanal B ile yaptığımız röportaj yarın akşam 21:00'da serbest bölge'de yayınlanacak.

ayrıca 27 nisan pazar akşamı PASO öğrenci filmleri festivali kapanış partisinde if performance hall'da sahnedeyiz.

sertsessiz 23 mayıs cuma akşamı gölge tunalı'da NBK, uçuş serbest ve iz'le beraber sahne alacaktır.
kapı açılış 20:00.

orada görüşmek üzere. :elsalla

l_484f001ae910e357587a983146484be9.jpg

Bu master mustur kişvesi altında Alamanya çıkartmasını farketmedik sanmayın :D efendiler !!!

Die toten hosen a iyadeyi ziyaret hesabı YAKIŞIRRR !!;)

Artık bi gün gelir acı kahvenizi içeriz anıl beyler

yahu arkadaş sağlam grupmuşsunuz :eek:

tebrik ederim. ayrıca da okuduğum kadarıyla da cana yakın kişiliklersiniz.

kısa ve öz :p helal olsun.

teşekkür ederiz güzel yorumun için, iyi olmaya çalışıyoruz işte :)

bir ara gazi radyo röportajımızı nete koymayı düşünüyoruz, o zaman nasıl pis adamlar olduğumuzu görecek herkes =P

"5 pis adam !" :)

tesekkur ederiz skzfan,sen de benim başka başlıkta okuduğum kadarı ile müziğe mantıklı yaklaşan biriymişsin, bende kısa ve öz helal olsun diyeyim :)

ozan avatarın gözümden kaçmadı, ozan imzan cool olmuş :p ,ozan programı alabildin mi ? , her kapı sana çıkyor ozan :)

Sevgili RBC,
birkaç gündür kafa yoruyoruz buna, ama bir sonuca ulaşamadık. Bu biziz afişinin mimarı olarak senden bir açıklama bekliyoruz.
"International Short Detmold" bir zincirleme isim tamlaması mı? Burada anlatılmaya çalışılan nedir? Yoksa tabuları yıkıp, zincirleme sıfat tamlaması falan mı yarattın?
Yoksa biz bu tamlamayı yanlış mı ayırıyoruz? Festivalin adı Detmold film festivali de, baştaki "international short" ile bir vurgu mu yaptın? Yani "Çok kısa" veya "acccaip kısa" Detmold mü demek istedin?
Bir üçüncü seçenek olarak, "International Short Detmold" bir film türü mü? Yani mesela, elalem korku filmi festivali, kısa film festivali, ya da sanat filmleri festivali yaparken, bu adamlar international short Detmold adında yeni bir sanat akımı başlattılar da biz mi kaçırdık?
Sen turkrock.com hesabı almış bir Fatih Terim olabilir misin? Öyleyse söyle, bu ne kadro? Neden kazanamadık Belçika maçını? What is everything?
Son olarak, konserimiz malesef film festivalinin açılışında değil. Anti-faşist, Nazi karşıtı bir organizasyonda çalacağız. Sen film festivali adına çalışan bir adamsın da üstümüzden reklam mı yapmaya çalışıyorsun amacın ne?
Bütün bu olaylar sessiz kalan Anıl Kayar aslında D. Baykal'ın torunu mu?
Bunların açıklamalarını senden bekliyoruz. Artık beynimizin bulanmasını istemiyoruz, hayatı düşünmek istiyoruz, bunları değil.
İyi dileklerimizle, dört hayranın,
O., E., K., S..

Ozan Ege Kerem Serdar bana bu poelimklerle gelmeyin..

bir kere ben festivalin adını official bi yer olan official siteden aldım :) bence bu işte anılın bir parmagı olabilir :) (bakınız maziye :) )

3 gun önce konserin festivalle alakası olmadıgını, nazi karsıtı bi yerde çalacagımızı garip bir almanca siteden bulduktan sonra ben o afisi degistirdim ve myspace ve ilgili yerlere öyle astım..ama turkrcok baslıgına zaten pek bakan olmadıgından burada degistirmeye üşendim. facebooktakini iste commnetler kaybolmasın diye silmedim :p ama facebooktaki page'imizde esas hali vardır..

neyse efendim, ben bizden sonraki cıakcak baba bluescu bir gurubu bile netten dinledim siz ne diyorsunuz..çıkan grupları ayrıca yazayım buraya ..n demiş halil amcamız SEVGİ BARIŞ DOSTLUK , lütfen efenim lütfen..

sırayla cıkacak gruplar :

Die Ameide wird gerockt von 15.00 bis 22.00 Uhr:

15.00 Uhr: YesPlease
15.45 Uhr: Vino Rosso
16.30 Uhr: Hampelstern-Duett
17.15 Uhr: Yanek B.
18.00 Uhr: Rip van Winkel
18.45 Uhr: Moony Monday
19.30 Uhr: GehörGang
20.15 Uhr: Sertsessiz
21.00 Uhr: Instant Apparello Band

Kaynak:
http://www.hiergeblieben.de/pages/textanzeige.php?limit=10&order=...ichtung=DESC&z=1&id=15360

sertsessiz 20 kasım perşembe günü saat 15:45'te "odtü amatör müzik günleri" kapsamında mimarlık amfisinde sahne alacaktır.

bu seneki "beste günleri" organizasyonuna söyleşiler de eklenmiş ve bizce program çok kapsamlı ve iyi olmuş.

20 Kasım 2008 - Perşembe
13.00
Açılış Konuşması
13.15
"Müzik Piyasası, Prodüksiyon ve Menajerlik" konulu söyleşi
Konuşmacılar: Sedef Erken, Serkan Fidan
15.00
MIAM ( Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırma Merkezi) hakkında merak edilenler
Konuşmacı: Umut İsan
15.45
Konser: Sertsessiz

21 Kasım 2008 - Cuma