30-40 bin tl arası amfi önerisi

Herkese merhaba aktif olarak kullandığım Marshall valvastate vs100 yarı lambalı amfim var evde çaldığımdan dolayı lambayı iptal ettik şuan yeni bir amfi arayışındayım full lambalı amfi istiyorum şuan müstakil eve taşındım ses problemim yok daha dolgun bir sesli amfi istiyorum Marshall çok tiz gelmeye başladı artık 20 bin tlye kadar 2. El 30-40 arasınada 0 amfi önerilerinizi bekliyorum.

Herkese merhaba aktif olarak kullandığım Marshall valvastate vs100 yarı lambalı amfim var evde çaldığımdan dolayı lambayı iptal ettik şuan yeni bir amfi arayışındayım full lambalı amfi istiyorum şuan müstakil eve taşındım ses problemim yok daha dolgun bir sesli amfi istiyorum Marshall çok tiz gelmeye başladı artık 20 bin tlye kadar 2. El 30-40 arasınada 0 amfi önerilerinizi bekliyorum.
Evde çaldığımdsn dolayı lambayı iptal ettik? Nasıl yani, lamba iptal edilebiliyor mu bu amfide? Biraz saçma geldi kulağa, eğer doğru okuduysam.
VS100 güzel amfidir aslında. Metal muzik için gayet uygun bir amfi. Tarzınız farklıysa ayrı tabii.

20 bin TL'ye full lambalı amfi biraz zor
Ama 30-40 arası güzel ve kaliteli bir ikinci el bulabilirsiniz. 15-30 wattlik bir Head+ 1*12 ya da 2*12 kabin.
Hardrock, classic metal için Peavey Classic 20-30 veya 50 modelleri.
Daha sert tonlar için:
Peavey 6505 MH
Mesa Mini Rectifier
Peavey Invective
EVH 5150 III Stealth
PRS MT modeli
Marshall JCM veya JVM serileri

Daha çok örnek verilebilir ama fiyatlar daha yüksek olur.

Evet birazcık elektirik tesisatından anlıyorsanız herşey mümkün
Mümkün olup olmamasından çok bunu yapma sebebinizi anlamadım, mesajınızda belirtmemişsiniz. Lambayı iptal edince evde kullanmaya daha uygun hale mi geldi? O amfideki tek lamba ecc83 preamp lambası, gain/distlrtion u etkiliyor sadece. Hani power katı lambalı olsa evet, amfinin o power katındaki sıcak tonlara ulaşması için sesi biraz açmak gerekiyor ve bu da ev ortamında sorun yaratabilir.

Geri