promil

promil grubuna basarılar dilerim peki su anda grubun elemanları kim sadece ali kaldı die bi msj vardıda :?: :?:

kırık arkadasım msjın tamamını okursan sewırız snde ceabı bulmus olursun sagol ıyı dıleklerın ıcın orda sadece yenı gıtarıstın adı yazmıyo bn snı gordugumde bı ara anlatırım gelısmelerı sanada basarılar kardesım..(KUBAR):cigara

promil grubuna tekrar basarılar diliyorum su an grubun adı yok ama grup kuruldu gerci bu sene pek faal durumda olmıcak öss geyiğine ondan sonrası Allah'ın takdirine kalmış alicim bu arada daha çok şaplak atıcaksın :? :(

promil demiş ki:
eywallah ozmo kardeş.biz bu forum köşelerinin samimi olduğuna inanmıyoruz.birçok grubun yalakası sahte şeyler yazıyor.yada bir gruba gıcık olan biri,grup iyi olsa bile olumsuz eleştirilerde bulunuyor.biz bu yüzden en iyi tanıtım yaptığımız müziktir diyoruz...(libido) :twisted:

Bu düşüncen cok sacma, :!: neden turkrockta böyle bir başlık actınız o zaman, samimi olduklarına inanmadığınız kişilerin, samimi olmayan eleştirilerini, sizin hakkınızdaki asılsız yorumları okumak için mi? Adam sizi dinler bi yerde, sonra gelir burda yorumlarını yazar.. Milletin dierleriyle ne alıp veremediği var gıcık olsun.. ayrca turkrock catısı altında herkezin, turkiye rock piyasasını kalkındırmak adına birlik beraberlik içinde olması lazım...
Grupların seyircilerine yalaka demişsin,, o kişiler o grupları cok seviyorlar ki her konserlerine gidip destekliyorlar.. forumda da istediği kadar o grubu övmekte haklılar.. bu kişilere yalaka yakıştırması yapamassın... :!:
Son olarak; ben size her konuda baya calışmanız lazım derken gayet samimiydim ;) ... Halada aynı fikirdeyim...

B_ass_ES demiş ki:
promil demiş ki:
eywallah ozmo kardeş.biz bu forum köşelerinin samimi olduğuna inanmıyoruz.birçok grubun yalakası sahte şeyler yazıyor.yada bir gruba gıcık olan biri,grup iyi olsa bile olumsuz eleştirilerde bulunuyor.biz bu yüzden en iyi tanıtım yaptığımız müziktir diyoruz...(libido) :twisted:

Bu düşüncen cok sacma, :!: neden turkrockta böyle bir başlık actınız o zaman, samimi olduklarına inanmadığınız kişilerin, samimi olmayan eleştirilerini, sizin hakkınızdaki asılsız yorumları okumak için mi? Adam sizi dinler bi yerde, sonra gelir burda yorumlarını yazar.. Milletin dierleriyle ne alıp veremediği var gıcık olsun.. ayrca turkrock catısı altında herkezin, turkiye rock piyasasını kalkındırmak adına birlik beraberlik içinde olması lazım...
Grupların seyircilerine yalaka demişsin,, o kişiler o grupları cok seviyorlar ki her konserlerine gidip destekliyorlar.. forumda da istediği kadar o grubu övmekte haklılar.. bu kişilere yalaka yakıştırması yapamassın... :!:
Son olarak; ben size her konuda baya calışmanız lazım derken gayet samimiydim ;) ... Halada aynı fikirdeyim...
bız bu sıteye senın dedıgın amac altında baslık actık ztn bıcok grup gıbı ama bazı ınsanlar,gruplar varkı dedıgımız farklı amac ıcın bu forumda takılıyolar bıze acıkcası cok samımı gozukmuyo,gozukmıcekte bu yuzden boyle bısı yazıldı we emınım kı snde muzık hayatında bu tur ınsanlarla karsılasmıssındır.bı ınsanın begendıgı bı grup hakkında ıyı dıleklerını dıle getırmesınden daha dogal bı olay olamaz buna kımse bısı dıemez kı bız hıc bısı demıyoruz,dıemeyızde bızım bahsettıgımız cok daha farklı bısı.snnde samımı olduguna ınanıyrm ama sormak ıstıyorum hıc dınledınmı bızı yanı bu samımı yorumunu buna gore mı yapıysn coook merak ettım ve gayet samımıyım.(KUBAR):cigara

Evet herkes karşılaşmıştır bu tip insanlarla. Ama Bunu anlatım ifadeniz çok yanlış. Sen bu tip insanları "Turkrock forum köşeleri" olarak herhangi bir grubun sevnlerinide "yalaka" olarak değerlendirirsen tabii ki yanlış olur. Ama pohpohlanan gruplar yok mu? tabii ki var herhangi bir şeye gıcık olupta o gruba kotu eleştiri yazan yok mu? oda var. Ama anlattığınız gibi değil.

B_ass_ES demiş ki:
İzmir Atatürk Lisesi spor şenliklerinde dinlemiştim..
tabıkı cok calısmamız lazım bunu gayet ıı bılıyrz ama sunuda solemek ıstıyrm ıgrenc sıstem patlak kolonlar we saglıklı ulasamayan bı ses wardı o gun ataturk lısesınde ve bızden sorakı gruplar yarıda kestı snde bılıyosundur cok kotu bı konserdı.sız ogun caldınızmı?(KUBAR):cigara

ozgur196 demiş ki:
Evet herkes karşılaşmıştır bu tip insanlarla. Ama Bunu anlatım ifadeniz çok yanlış. Sen bu tip insanları "Turkrock forum köşeleri" olarak herhangi bir grubun sevnlerinide "yalaka" olarak değerlendirirsen tabii ki yanlış olur. Ama pohpohlanan gruplar yok mu? tabii ki var herhangi bir şeye gıcık olupta o gruba kotu eleştiri yazan yok mu? oda var. Ama anlattığınız gibi değil.
tabıkı ole denemez o sıralar grup arkadasım sınırlıydı herhalde ama bole kısıler yok dııl konserlerde bıle karsılasıyrz bu durumlarla.(KUBAR):cigara

promil demiş ki:
B_ass_ES demiş ki:
tabıkı cok calısmamız lazım bunu gayet ıı bılıyrz ama sunuda solemek ıstıyrm ıgrenc sıstem patlak kolonlar we saglıklı ulasamayan bı ses wardı o gun ataturk lısesınde ve bızden sorakı gruplar yarıda kestı snde bılıyosundur cok kotu bı konserdı.sız ogun caldınızmı?(KUBAR):cigara

O gün olmasada aynı kabinler ve mixerle Sahte'yle beraber bizde caldık, öyle aşırı kötü bi sound problemi olmadı, tabiki sistem vasatın altındaydı ama calındı yani bi şakilde. ;) Bence Atatürk Lisesinde konser verdiğiniz gün yapabileceğiniz en büyük profesyonellik sahneden inmekti... 8)

B_ass_ES demiş ki:
promil demiş ki:
B_ass_ES demiş ki:

O gün olmasada aynı kabinler ve mixerle Sahte'yle beraber bizde caldık, öyle aşırı kötü bi sound problemi olmadı, tabiki sistem vasatın altındaydı ama calındı yani bi şakilde. ;) Bence Atatürk Lisesinde konser verdiğiniz gün yapabileceğiniz en büyük profesyonellik sahneden inmekti... 8)
bılmıyorum mıxer yıne ıdare eder ama kabınler cok kotuydu ayrıca o gun yagmur fln bı ara yanımdakı kolandan cızırtılar gelmeye basladı daha ıyı bı sıstem kurulabılırdı.konserden once dawul problemı yasandı bı suru sorun wardı bnce yınede bız calarken kesılmedıgıne sewınıyrz bızden sonra cok gıdıp geldı sound.sahneden ınmek derken neden bahsettıgını tam olarak anlamadım bıze verılen surede ısımızı yapmaya calıstık ımkanlar el werdıgınce.ızmırock ta gorewlı eleman wardı hatta ogun yıgıttı galba katılcaktık ama toplantılara gıdemedık sızın ısmınızı goremedım katılcakmısınız.(KUBAR):cigara

arkadaslar m.u.g. ın eskı gıtarıstı erenin gruba katılmasıyla tekrar calısmalara basladı promil,konserlerde gorusmek uzere.(KUBAR). :cigara

Geri