Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

Başlıkla biraz alakasız ama elimde Metal Muff var. İkinci el almıştım ama bozulmuştu, ta Antalyadan İstanbula (Pera müzik midir nedir) göndermiştim, yapmadan geri göndermişlerdi. Üstüne bir de parayı da almışlardı.

Pedalı kullanınca ses kısık geliyor ve cleanimsi bir tonda ses geliyor. Ses girişinde sorun olduğunu düşünüyorum. Sizce tamir etmenin bir yolu var mıdır?

Başlıkla biraz alakasız ama elimde Metal Muff var. İkinci el almıştım ama bozulmuştu, ta Antalyadan İstanbula (Pera müzik midir nedir) göndermiştim, yapmadan geri göndermişlerdi. Üstüne bir de parayı da almışlardı.

Pedalı kullanınca ses kısık geliyor ve cleanimsi bir tonda ses geliyor. Ses girişinde sorun olduğunu düşünüyorum. Sizce tamir etmenin bir yolu var mıdır?

tekrar yollasın tekrar para alalım diyedir.Böcek ilaçlamacıların evi ilaçlayıp bilimum yeni nesil ilaca dirençli çeşit çeşit böcükleri eve salması gibi bir durum bu.Tekrar gelirsin sonra tekrar gelirsin hiç bitmez tamir,hamam böcekleri..

ayrıca gitarı anladık da harbi keman kursu niye!! ? ? Çocuğun içinden pedagog çıkmış. Teşhis,klinik bulgular,tedavi herşey tamam. Kendi içinde savaşmış en sonunda barış imzalamış içindeki savaşın tarihini anlatıyor bize :D

Vardır.

(Kusura bakma benden bu kadar yardım. :D :D )

Bu arada neden tamir etmeden yolladılar geri?

tekrar yollasın tekrar para alalım diyedir.Böcek ilaçlamacıların evi ilaçlayıp bilimum yeni nesil ilaca dirençli çeşit çeşit böcükleri eve salması gibi bir durum bu.Tekrar gelirsin sonra tekrar gelirsin hiç bitmez tamir,hamam böcekleri..

Valla söylediklerine göre bazı parçaları değiştirmişler ama sorun çözülmemiş. Zaten Pera müziğe gönderme fikrini Antalya Bor müzikten almıştım. Pedal geldikten sonra Bor müziğe götürdüm, amfiye takıp bozuk olduğunu kanıtladım.

Ama Pera müzik bir türlü tamir etmeden gönderebileceklerini kabul etmedi. Tekrar yollamamı, hataları varsa ücretsiz tamir edeceklerini söylemeleri gerekiyordu.

Ama böyle söylemedikleri için ben de göndermedim. Çünkü -senin de söylediğin gibi- yine pedalı yapmış gibi yapıp parayı alabileceklerini düşündüm.

Hadi herşeyi anlarım da bu pedal belki de Dünyanın en hayvani distortion pedalı. Ve bu pedaldan distortion kanalları sonuna kadar açıkken bile cleandeymiş gibi bir ses geliyor. Bunu nasıl farkedemezler ki?

madem istedin saçmalayım :D ya hu bu siteye girince altta hep bi kılla ilgili reklamlar var düşündümde hani bu reklam için verilecek en son site burasıdır diye bi kanıya vardım :D

madem istedin saçmalayım :D ya hu bu siteye girince altta hep bi kılla ilgili reklamlar var düşündümde hani bu reklam için verilecek en son site burasıdır diye bi kanıya vardım :D

Sen hangi reklamları görüyorsun merak ettim. Zira ben sağ üst köşede İngilizce ve İbranice hazırlanmış, heriat diye bir yahudi kısmet bulma, evlilik sitesinin reklamını görüyorum da :D

valla alt taraflarda hep böyle sırtı dönup bir adam kıllı mı kıllı sonra kıllarınızdan kurtulun diyor. ben de dedim ki ulan metalcinin özü kıldır bee :D

Bir gün Pink Floyd ile çalışmaktan çok şiştiğine karar veren Alan Parsons, birazcık müzik yapma yeteneğine karşılık ruhunu Şeytan'a satmaya karar verir. Şeytan der ki "Vereyim vermesine ama istediğin kadar kıçını yırt, herkes seni Pink Floyd'un arkasındaki adam olarak bilir, nasıl yapıcan bu işleri?". "Olsun abi, " der Alan Parsons, "Sen ver şu yeteneği hele, kervan yolda düzülür". Anlaşırlar. Şeytan Alan Parsons gibi bi adamı portföyüne katmaktan memnunudur, hem ruhu kelepir fiyata kapatmıştır. Alan Parsons da kendi orkestrasını kurar, yürür gider. Her iki taraf da memnundur. Alan memnun Satan memnun lafı buradan gelir.
Ben şimid yatıyorum sevgili forum, sabaha ismimin üstü çizili uyanmazsam görüşürüz.

Bir gün Pink Floyd ile çalışmaktan çok şiştiğine karar veren Alan Parsons, birazcık müzik yapma yeteneğine karşılık ruhunu Şeytan'a satmaya karar verir. Şeytan der ki "Vereyim vermesine ama istediğin kadar kıçını yırt, herkes seni Pink Floyd'un arkasındaki adam olarak bilir, nasıl yapıcan bu işleri?". "Olsun abi, " der Alan Parsons, "Sen ver şu yeteneği hele, kervan yolda düzülür". Anlaşırlar. Şeytan Alan Parsons gibi bi adamı portföyüne katmaktan memnunudur, hem ruhu kelepir fiyata kapatmıştır. Alan Parsons da kendi orkestrasını kurar, yürür gider. Her iki taraf da memnundur. Alan memnun Satan memnun lafı buradan gelir.
Ben şimid yatıyorum sevgili forum, sabaha ismimin üstü çizili uyanmazsam görüşürüz.
Ben foruma uye olali 11 ayi gecti, daha boyle bir geyik gormedim; acaba gecen ayilardan mi korktular, eheh...

Son düzenleme:

Samimiyetinize sığınarak, şahsen tanımıyorum sizi ama büyüksünüz abi... Ofiste hunharca kahkaha attım :LOL:

Bu gün sınavdan cıkıp arabaya bindim arkadaşta yanımda usul usul gidiyoruz bir elimde kola bir elimde direksiyon. Aniden yola bir çocuk fırladı tam vuracakken frenlere asıldım lastikler öttü falan neyseki ne çocuğa birşey oldu nede kolam döküldü yola devamettik stop.

Geri