Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

bazen de kendi kendime keşfettiğim riffler adını bilmediğim ama önceden birkaç kere duyduğum için aklıma kazınmış oluyor Led Zeppelin moby Dick riffini kendi bestem sanıyordum dinleyip öyle bişeyin olduğunu öğrenince yıkılmıştım

banada sabbathın season of the dead şarkısıyla oldu. Sabah dinledim, akşam intro riffini çalmışım, arkadaşa sabbath tarzı riff yazdım diye dinlettim bide...

Elimde 42.500 dolar var.Gitar alacağım ne alayım?
Bir de elimde bir gitar var.Eline alan bırakamaz ,müptelası olur,aşık olur,hayran kalır ama ben onu satacağım,ne kadar müptela etse de satıyorum napayım,müptelalık da bir yere kadar ama eline alan bırakamaz,ben bırakacağım ama siz bırakamazsınız.
3-5 ton içinde lütfen pedal,amfi filan önerin nirvana,gilmour ve dumanın tonunu harmanlayıp kendi tonumu bulacağım. Tonum kirk hammetin wah'ı kadar berrak olup,slash kadar hırçın olmalı.
Hepinizi öperim.
Beni bilen bilir,alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.Gitarı aldım jaka takıp çalışıp çalışmadığına baktım sonra kılıfına geri koydum bir senedir kılıfında duruyor.Çiziği yok.Stüdyoya hiç gitmedi.
İyi forumlar.

Ooo Oğuz gelmiş. OO Rohat abi de burada. Nasılsınız? İyi ya nolsun, yuvarlanıp gidiyoruz dibe. Nasıl? Ha aynı nolsun. Rohat abi senin entegreler duruyor hala ya, vermediler destek, biz de kendimiz yaptık prototipi. Sen naptın ne ettin? Oğuz Tokai güzelmiş, güle güle kullan eline yakışmış, tonlar da yakıyor, izledim YouTube'dan. Eyvallah, haydin kendinize iyi bakın, selamlar diğerlerine de.

Ooo Oğuz gelmiş. OO Rohat abi de burada. Nasılsınız? İyi ya nolsun, yuvarlanıp gidiyoruz dibe. Nasıl? Ha aynı nolsun. Rohat abi senin entegreler duruyor hala ya, vermediler destek, biz de kendimiz yaptık prototipi. Sen naptın ne ettin? Oğuz Tokai güzelmiş, güle güle kullan eline yakışmış, tonlar da yakıyor, izledim YouTube'dan. Eyvallah, haydin kendinize iyi bakın, selamlar diğerlerine de.
Sabah sabah sen de entegreleri yakmış gibisin öyle bi koku geldi. Ben geleli 1 ay oldu olum asıl sen nerelerdesin? :D
Tokai yakıştı yav elime, çakmak gibi gitar maşallah. Bana da bi çakmak lazımmış yıllardır. Bunu alınca anladım. Neyse Allahtan saçmalama başlığındayız.
Sormayı unuttum sen nabıyon?

SATILIK GİBSON STUDİO {{{{{MADE IN USA}}}}}

Gitar AMERİKA ÜRETİMİDİR, Çin malı nerde yapıldığı belli olmayan pis kokan epiphonelarla kıyaslamayın. Bu model AMERİKA YAPIMIDIR.... Kozmetik olarak 9/10 alır. Kullanıma bağlı olarak her ikinci el gitarda illaki olan ve çalıma etki etmeyen kusurları vardır. Fotolarda görüldüğü gibi köprü ton knobu tutukluk yapabiliyor ama önemli bişey değil bir luthiere 5 liraya yaptırılabilir. Geri kalan her özelliği canavar gibi çalışıyor. Bakımları ve ayarları tamdır. Çatır çutur tonları vardır. AMERİKA YAPIMIDIR. Çinde lağım kenarlarında yetişen ağaçlarla yapılan epiphonelarla hiç kıyaslamayın bile...

Studio modeli olsada ton kalite ve işçilik anlamında gibson custom shop ayarındadır. Standard Les Paullerden fersah fersah üstün bir gitar. Zaten Gibsonın 1935-2013 ve 2015-2016 yılları arasında ne kadar b.ktan, işçilik ve kalite açısından ne kadar rezalet gitarlar ürettiğini herkes biliyor. Ben bu gitarı gibsonın tamda kailte olarak zirve yaptığı 2014 yılında deneyerek almıştım. Denerken mağaza çalışanların ağızları açık kaldı böyle süper ton mu olur dediler. Satmamak için binbir takla attılar ama nafile. Aldım çıktım....

Fiyat olarak 3900 TL diyorum. AMERİKA YAPIMI bir gitar için fiyatı oldukça uygun tuttum. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun...

Gibson_wreck_zps8d7c0608.jpg

AMERİKA

SATILIK GİBSON STUDİO {{{{{MADE IN USA}}}}}

Gitar AMERİKA ÜRETİMİDİR, Çin malı nerde yapıldığı belli olmayan pis kokan epiphonelarla kıyaslamayın. Bu model AMERİKA YAPIMIDIR.... Kozmetik olarak 9/10 alır. Kullanıma bağlı olarak her ikinci el gitarda illaki olan ve çalıma etki etmeyen kusurları vardır. Fotolarda görüldüğü gibi köprü ton knobu tutukluk yapabiliyor ama önemli bişey değil bir luthiere 5 liraya yaptırılabilir. Geri kalan her özelliği canavar gibi çalışıyor. Bakımları ve ayarları tamdır. Çatır çutur tonları vardır. AMERİKA YAPIMIDIR. Çinde lağım kenarlarında yetişen ağaçlarla yapılan epiphonelarla hiç kıyaslamayın bile...

Studio modeli olsada ton kalite ve işçilik anlamında gibson custom shop ayarındadır. Standard Les Paullerden fersah fersah üstün bir gitar. Zaten Gibsonın 1935-2013 ve 2015-2016 yılları arasında ne kadar b.ktan, işçilik ve kalite açısından ne kadar rezalet gitarlar ürettiğini herkes biliyor. Ben bu gitarı gibsonın tamda kailte olarak zirve yaptığı 2014 yılında deneyerek almıştım. Denerken mağaza çalışanların ağızları açık kaldı böyle süper ton mu olur dediler. Satmamak için binbir takla attılar ama nafile. Aldım çıktım....

Fiyat olarak 3900 TL diyorum. AMERİKA YAPIMI bir gitar için fiyatı oldukça uygun tuttum. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun...

Gibson_wreck_zps8d7c0608.jpg

AMERİKA
gördüğüm kadarıyla ağaç bayağı kurumuş. yalnız tonal açıdan diğer amerikanları dövememiş biraz dayak yemiş gibi duruyor.

Geri