Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

282636_10150849226136080_595290212_n.jpg

Herkese lazım bundan :p

Can sıkıntısı değilde forumun eskilerine hitafen; noluyor bu piyasaya.? Alım satım resmen çöktü. Zamanında sürekli bişeyler alınır satılırdı..Eskiye göre gitarist sayısıda arttı fakat şimdilerde en çok satacak pedalıda koysan sürünüyor aylarca.. Piyasa ölü durumu sadece esnaflarda olmalı, bu piyasada nasıl oluyor, gençler nereye veriyor bu paraları :D

Can sıkıntısı değilde forumun eskilerine hitafen; noluyor bu piyasaya.? Alım satım resmen çöktü. Zamanında sürekli bişeyler alınır satılırdı..Eskiye göre gitarist sayısıda arttı fakat şimdilerde en çok satacak pedalıda koysan sürünüyor aylarca.. Piyasa ölü durumu sadece esnaflarda olmalı, bu piyasada nasıl oluyor, gençler nereye veriyor bu paraları :D

"www" da eskimeye başladı biraz. Onun da etkiisi var muhtemelen.

2012 yılı her şeyi, aşkı, parayı, duyguları kısırlaştıran kötü ve bir an önce bitmesini temenni ettiğim bir yıl. bence o yüzden.

şahsi deneyim ile yaz ayları her sene böyle olur. hormonlar depreşir , üst baş alınır , telefon yenilenir , kız arkadaşla tatile gidilir ve para kalmaz :D her sene bunu gözlemlerim .

çok doğru :) :) Fakat kıştan bu yana bu durum geçerli.. Herkes 100-150 tl arası alınık pedal yazıyor, o meşhur "baba" bunlardan parayımı kesti ne yaptı :D

Gitarist mi? Yoksa ne aradığını bilmeyen, hiçbir müzik tarzı olmayan, baba parasıyla sürekli onu bunu alıp gitar çaldığını düşünen tipler mi çoğaldı? :D

Keşke ne aradığını bilmeyen anlamayanlar olsada yanlışlıklada bize uğrasa :) Yukarıdada dediğim gibi sanırım baba parayı kesti; anca 100 tl civarı pedal aranıyor yazıyorlar :)

"www" da eskimeye başladı biraz. Onun da etkiisi var muhtemelen.

Aslında yeni gençlik çoğunlukla sahibinden.com a bakınıyor fakat sorun sanırım; "analog olsunda 50 liralık olsun, nede olsa analog processorden iyidir 50 liralıkta olsa" da..

2012 yılı her şeyi, aşkı, parayı, duyguları kısırlaştıran kötü ve bir an önce bitmesini temenni ettiğim bir yıl. bence o yüzden.

Evet haklısın bende şubatta askere gidecektim kaçak durumdayım 9 yıldır :) şubatta gidemezsin kaçak görünmüyosun dediler, oha dedim 29 yaşımdayım, üniversite biteli 4 yıl olacak :) Mayısta gidebilirsin dediler, olmadı sonra kesin ağustosta gidersin dediler ve bugün sabah aldığım habere göre kasıma kalmışım, gülermisin ağlarmısın :) Benide mahvetti bu yıl.. Bari pedal alim satimde zaman geçsin dedim oda olmuyor :)

Eskiden sildiğim resimleri bulacağını iddia eden bi program kurdum.Sizlerin avatarları bile çıktı harddiskimden...

Dipnot: Aradığım fotoğraflar halen yok...

Geri