Gizli Özne (Tarz?) -Şehir?

Sevgili Gizli Özne severler :)

Grupta gelişme var..Alper abiye mail attım bi şarkı yarışması var..Kesinleşince haberiniz olacak yarışmadan..İnşallah katılırlar ve kazanırlar... ;)

Başarınızın ve güzelliğinizin yorumları bunlar efendim ne demek ;)

Yarışma işi nolcak onuda buradan duyursanız iyi olur...meraktan çatlayacak millet :)

bu neya her sayfada en az 2-3 tane mp3 ve site linki var!!! neden öyle??
bu şekilde devam etmez umarım :?

kaydınız güzel-başarılı olmuş..ama vokal çok kopuk ve korkarak söylüyo sanki.. :roll:

Yapabilseydim,ağlayabilseydim yanında
Sokulsaydım sıcacık rüyalarına
Olmuyor,gözyaşının değmediği bahçede aşk yetişmiyor

Uzağımdaydı,senleyken seni mutlu etmek
Kendimi daha bulamamışken
Yatağımdaydı seninle bir aynı korku
Kalbimi henüz uyandıramamışken

Özür dilerim, bugün çıkıyorum hayatından
Korkma kapıyı çok sert kapatmam
Bizim gibi olmasın yepyeni hayallerin
Suskun olma sakın ağlama

manga_fan41 demiş ki:
http://www.kahramanelektronik.bizland.com/gizliozne.mp3 indiriniz

bak burayı tıkla özür dilerim hemen iner ;)

bandwidth sınırını aştığımız için şarkı artık

bu adresten indirilemiyor...En yakın zamanda yeni bir server ayarlanacaktır...Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürlerimi sunarım.

YK

Şimdi ben açıklayım durum bu forumdada var amatör gruplar festivali ( destek ) başlığı...Sponsor aramaktayız inş buluruz..Yoksa kötü olur çünkü ekipteki arkadaslar bende dahil olmak üzere çok hırslıyız valla :) neyse gizli öznede festival olursa bizlerle olcak ;)

onlara bu kadar yakın olduğuma hala inanabilmiş diilim. tesadüfen buldum forumu.. dinlediğimde bende inanılmaz etki bırakan sayılı vokallerden biridir o..ismini bile şimdi öğrendim. diğer elemanlar da mükemmel iş çıkarmış..pardon siz gerçek misiniz ya :D harikasınız, elimde bi cd ile tüm kütahyaya dinletmiştim sizi..helal be abi ne denir :)

Geri