Self Torture

istanbuldaki konsere (20 kasim/dorock bar/5ytl/suicide/ft/solitude) ankaradan gelmek istiyen arkadaslar mutlaka bana mesaj atsin, konser organizasyonun tarafindan cok ucuz otobus biletleri ayarlanabilir :) trenlerde surunmeyin...

ooo abi eyvallah buyrun ya hosgelirsiniz
dorock bardayım insallah kaçırmam ya
valla cok sağlam geliyosunuz zırhla falan gelmek lazım kafaya boyuna ilaç sürüp gelelim...

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

jerryleelewis demiş ki:
rockrepublic konserini izlemiştim.sahne enerjileri mükemmel.inşallah bir daha bir daha izlemek nasip olur.vokalin performansı şahane...kolay gelsin

cok sagol kardes... eger onumuzdeki pazar istanbuldaysan... dorock barda konserimiz var... her zaman bekleriz... kendine iyi bak....

self torture...eet kesinlikle sahip cıkılması gereken bi grup...kendi tarzlarında en baba grup bence...gerek sahne performansı gerek elemanlar gerekse müzikleri...sonuna kadar basarılar...kolay gelsin
bu arada ankara konseri beklioruz en gec ocakta mumu...ona gore:)...daha gec olursa pogoda senide dagıtırız...puhahahha

numlock demiş ki:
self torture...eet kesinlikle sahip cıkılması gereken bi grup...kendi tarzlarında en baba grup bence...gerek sahne performansı gerek elemanlar gerekse müzikleri...sonuna kadar basarılar...kolay gelsin
bu arada ankara konseri beklioruz en gec ocakta mumu...ona gore:)...daha gec olursa pogoda senide dagıtırız...puhahahha

hahaha :!: ;)

aberdeen demiş ki:
ya albümü bulabilceğim yerler nereler arkdaşlar yardımcı olursanız sevindirik olurum bea bikaç yere baktım onlarda mal mal bbana baktı hehe izmirr

Ankaralı'yım ama yardımcı olabilirim gene de :) Stüdyo Ümit ve Excalibur Müzik.Excalibur'u bilmem ama Stüdyo Ümit'te ep bile vardı hala birkaç ay önce.

Hellhound demiş ki:
aberdeen demiş ki:
ya albümü bulabilceğim yerler nereler arkdaşlar yardımcı olursanız sevindirik olurum bea bikaç yere baktım onlarda mal mal bbana baktı hehe izmirr

Ankaralı'yım ama yardımcı olabilirim gene de :) Stüdyo Ümit ve Excalibur Müzik.Excalibur'u bilmem ama Stüdyo Ümit'te ep bile vardı hala birkaç ay önce.
Evet buralarda iki albümde var bulabilirsin.EP yi hiç duymayı bırak görmedim bile.Edinmek lazım arşivlik şeyler bunlar :D

s_hifty demiş ki:
Evet buralarda iki albümde var bulabilirsin.EP yi hiç duymayı bırak görmedim bile.Edinmek lazım arşivlik şeyler bunlar

Şifti... 3 kişilik Nightwolves üyelik armağanlarınız ile birlikte sizlere 3 adet de SELF TORTURE - Mislead EP gönderiyoruz. İzmirli dostlara selamlar. Self Torture'a da selamlar, her zaman her tür desteği vermeye hazırız kendilerine.

Geri