Self Torture

ALBUM ÇIKIŞI İÇİN BİRÇOK KEZ HATIRLATMADA BULUNDUM YAZILANLARI KONTROL EDERSENİZ CEVABI BULURSUNUZ ....

ELİMİZDE OLMAYAN NEDENLERDEN ÖTÜRÜ, TAMAMEN ORGANİZASYONUN ALDIÐI KARAR ÜZERİNE 19 KASIM İZMİR KONSERİ MALESEF İPTAL OLMUŞTUR.......

oben demiş ki:
ALBUM ÇIKIŞI İÇİN BİRÇOK KEZ HATIRLATMADA BULUNDUM YAZILANLARI KONTROL EDERSENİZ CEVABI BULURSUNUZ ....

ELİMİZDE OLMAYAN NEDENLERDEN ÖTÜRÜ, TAMAMEN ORGANİZASYONUN ALDIÐI KARAR ÜZERİNE 19 KASIM İZMİR KONSERİ MALESEF İPTAL OLMUŞTUR.......

biliyoruz neler yazdığını net bir tarih var mı diye soruyoruz

By_Z demiş ki:
oben demiş ki:

verebildigimiz en net bilgileri veriyoruz sizlere arkadaslar...

100 de 100 emin olmadan daha net bilgi vermiyoruz...

aksilik cikinca hesap sorulumaya basliyor cunku...

su an 100 de 100 album bu ayin son haftasi cikiyor...

az kaldi, biraz sabir...

mumu demiş ki:
By_Z demiş ki:
oben demiş ki:

verebildigimiz en net bilgileri veriyoruz sizlere arkadaslar...

100 de 100 emin olmadan daha net bilgi vermiyoruz...

aksilik cikinca hesap sorulumaya basliyor cunku...

su an 100 de 100 album bu ayin son haftasi cikiyor...

az kaldi, biraz sabir...

şimdiden hayırlı olsun, fazla bir gecikme olmadı en azından, teşekkürler

hepinizi resmi forumumuza bekliyoruz ... daha rahat ortam için ....
angerepidemiclogoent.jpg

mumu hayırlısı baba gerçi bugün nacho da konuştuk ama bide cyber alemde belirteyim heyecanla bekliyoruz....site de şahane olmuş bu arada......burak

Albüm galasını eş, dost, hısım, akraba 100 pare top atışıyla papa ya inat orta asya şaman büyükleriyle başkentde kutluyoruz

17 ARALIK PAZAR
BİZİZ ROCK BAR (Tunalı Hilmi Caddesi Mc Donald's karşısı)
Kapı Açılışı : 14:30

SelfTorture
Since Yesterday
Burst Appeal
Kürar

47430023.jpg

Geri