Self Torture

ROCK STATION FEST'I sabirsizlikla bekliyoruz.Bu ara hic ses soluk yok ne oldu
afis_rsf_10_master_son.jpg

yeni kente yeni bir hayata giderken kendimi öldürdm
yola çıktım da yanıma aldığım 2 şey var biri yeni ben diğeri FT cdlerim sadece

videolar süper bu arada orda 2 kel var biri ben diğeride göbekli askılı abimiz:D...

o alttaki sahne neresi...vee arkada tırsan bacılarımız kim dir ? bu arada rock station a gelebilirim.gerekirse köpek gibi koşup gelirim.başarılar.bu arada eski logo nedir ??

Uzun sayılabilecek bir aradan sonra R.S.F. ile FT bu yıla başlamış oldu. Sahneden uzak kalmak sinirlendiriyor bizi, bunu Pazar günü festivale gelen herkes anlamıştır. Yeterince sert bir başlangıç oldu.

Çaldığımız süre boyunca yorulmadan sürekli tepinen, bizi sahnede yalnız bırakmayan -Ketum Ulaş ve Raven Woods Aybars kralsınız- arkadaşlara teşekkür ederiz. Pazar günü sizinle aramızdaki tek fark sahnenin yerden yüksekliğiydi.. hepsi bu. Bariyerleri zorladığınız ve biz dahil herkese toz yutturduğunuz için teşekkürler... Hepiniz kocaman bir yürek sahibisiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=JgMBtH84QT0

Hicri, Tolga, Egemen ve ismini bilmediğimiz, unuttuğumuz tüm R.S. tayfasını eksiksiz bir festival gerçekleştirdikleri için kutlarız. Herşey olması gerektiği gibi samimi ve içtendi. Biz çok eğlendik ve eminiz gelen herkes aynı duygulara sahip. Tebrikler.

Bir sonraki bulaşmaya kadar sessiz ve şiddetli olarak harıl harıl çalışmaya devam ediyoruz... Görüşmek üzere.

orda olamadığım ve savaşa dahil olamadığım için çok üzgünüm:( buralar çok renkli, buralar bir o kadar ıssız!?. ankara yı özledim hefty giggs te sarhoş olmayı pogo yapmayı özledim...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

SABIRLA BEKLEDİK VE GÜZEL BİR HABERLE ANKARA TEKRAR YAYINDA...

ftc_gr.jpg

1-3 MAYIS 2008 FUCK THE COMMERCE OPEN AIR FESTIVAL /ALMANYA...

• Current News:

HELLO
The first bands are confirmed now and we can finally start to upload the billing. Just have a look at the billing under FTC 2008 from time to time. Furthermore we will of course keep you updated with some news.
Here the first confirmed bands:

LIVIDITY [US] / SIKFUK [US] / EXCREMENTORY GRINDFUCKERS [D] / PURGATORY [D] / WEAK ASIDE [D] / HOUWITSER [NL] / FLAYING [LV] / DEADBORN [D] / MASS INFECTION [GR] / SLIT [M] / SELFTORTURE [TR] / THE ATMOSFEAR [D] / PROFANATION [D] / DEBT OF NATURE [D] ...

47430023-2.jpg

http://www.f-t-c.de

TASMALARI SALIYORUZ...

logoesyeni-2.jpg

evet yavaş yavaş FT yide çıkarıyoruz dışarı. anladığım kadarıyla da headlinerdan bir önce çıkacaklar muazzam bir olay. ordakileride doyurup gelsinler inşallah:D

SABIRLA BEKLEDİK VE GÜZEL BİR HABERLE ANKARA TEKRAR YAYINDA...

ftc_gr.jpg

1-3 MAYIS 2008 FUCK THE COMMERCE OPEN AIR FESTIVAL /ALMANYA...

• Current News:

HELLO
The first bands are confirmed now and we can finally start to upload the billing. Just have a look at the billing under FTC 2008 from time to time. Furthermore we will of course keep you updated with some news.
Here the first confirmed bands:

LIVIDITY [US] / SIKFUK [US] / EXCREMENTORY GRINDFUCKERS [D] / PURGATORY [D] / WEAK ASIDE [D] / HOUWITSER [NL] / FLAYING [LV] / DEADBORN [D] / MASS INFECTION [GR] / SLIT [M] / SELFTORTURE [TR] / THE ATMOSFEAR [D] / PROFANATION [D] / DEBT OF NATURE [D] ...

47430023-2.jpg

http://www.f-t-c.de

TASMALARI SALIYORUZ..

logoesyeni-2.jpg

bence konser nasıl olur? işte böyle olur.
pazar günü yine bir FT konserinde hayatımda hiçbir canlı performanstan alamadığım hazzı aldım; deli gibi eğlendim ve dağların ardına 600 km öteye geri döndüm; pişman mıyım? kesinlikle hayır okyanus ötesinde olacak bir dahaki hefty giggs desinler giderim herhalde.
bir kere ailemiz farklı, hemde tüm dünyadan; iki kez düştüm ve kalkmak için dirseğimi bile dayamadım yere, çünkü biliyorum ki kardeşlerim beni kaldıracak ve öyle de oldu.
kaçıranlar adına üzülüyorum ve tekrar söylüyorum bundan çok da uzun olmayan bir süre sonra bu samimi ortamı özleyeceğiz, çünkü bu adamlar gerçekten iyi ve o gün geldiğinde biziz yetmeyecek izleyicileri sığdırmaya...
[/url]

Geri