Sex Ve Şiddet

lileth demiş ki:
cinsellik iki kişi arasındaki en yoğun paylaşımdır bence ve kişiler arasındaki aşkın en saf halidir.bazen bu aşk öylesine sizi aşar, öylesine uç noktalara ulaşır ki karşınızdakine fiziksel anlamda zarar verebilirsiniz.olur böyle şeyler..kesinlikle sado-mazoşistlik değildir bu.

Ne güzel söylemişsin ya..Bi arkadaş sevgi beğenme yoktur..Cinsellik ölesine bişeydir yazmış ya..O zman ölesine bişeyde şiddette olmaz bence hiç bişey olmaz..Şiddet çok normal ve bence çokta zevk verici olsa gerek

Önemli bir vurgu olacak sanırım. Erkeklerin "seksüel romantizm" ayakları genelde ikiyüzlüdür. Çoğu erkek sadizmin kölesi olmuşken bu laflrı ederler. Bu, kadınları elde etmek ve yatağa atmak için önemli bir aşamadır. Daha sonra seksi sertleştirmek isterler. Kızında hoşuna gider vs. İş bittiğinde tekrar aynı seksüel romantik tavırlara bürünürler.
...
Biraz dürüst olunmalı.

Sekste romantizm yoktur. Romantizm kızları ayartmak için yapılan nezaket palavrasıdır. Romantizm erkek için kadınsızken gerçek olur. Kadınların ise romantizmi yoktur. Erkekler yapacak onlar için, kendileri böyle bir düzey üretecek denli duygusal değildir. Plastik ilişkiler işte. Tek gerçek sekstir, seksle doğrulanmayan sevgi sonrasında sanata dönüşmedikçe yalan olup çıkar.

Tirnak batirmak, isirmak siddet degildir. Sado mazoist iliskiler de (kisilerin secimiyle oldugu surece) seks ve siddet basligi altina girmez bence. Siddet neden kullanilir? Insanlar neden siddet gosterme ihtiyaci duyar ve disarda sakin bir adam/kadin gibi gorunup seks esnasinda siddet uygulayan/uygulamayi seven insanin psikolojisi nedir bence bu daha onemlidir.

Tirnak batirmak o heyecan aninda yapilan bir reflekstir sadece, onun altinda bir siddet egilimi yoktur, yani "tirnaklarimi batirip bu adami parcalayayim/yaralayayim/oldureyim" mantigi yoktur daha acik soylemek gerekirse.

Ama seks esnasinda kadinlara vurmayi, tokat ve daha abartilmis sekillerde zor kullanmayi seven erkek ornekleri vardir. Aslinda bundan zevk alan ve olmasina izin ver kadin ornekleri de var ki iste o zaman (kendi secimleriyle) sado-mazoist bir iliskinin ortasinda bulur bu insanlar kendilerini. Ve bu onlara zevk veriyorsa ve baskalarina zarar vermiyorlarsa bence bunda bir sorun yoktur.

Ama eslerden biri istemedigi halde, digeri seks esnasinda siddet kullaniyorsa o zaman orda bir sorun vardir. Bunu ister istemez kabullenen kadin tartismasina girmeden, seksde esi istemedigi halde siddet uygulayan erkegin bu gudusunun altinda yatan nedenleri dusunmek lazim..

Fetişistlerde de, seksle birlikte yapılan şiddet eğilimleri -sado mazoşistler kadar olmasa da- çok belirgindir. Mesela ayak fetişisti olan bir insan, karşı cinsin ayakları altında ezilmekten büyük haz duyar. Bu ezilme acısı o olayı yaşayan kişi için bir hiçtir, çünkü o acı zaten hissedilmez; tam tersine büyük bir haz duyulur... Kendi adıma, hatta tüm fetişistler adına bu hazzın normal ilişki anında alınan hazdan daha büyük olduğunu -henüz olayı yaşamamış, gerçekleştirmemiş birisi olsam da- özellikle belirtmek istiyorum...

yatakta kendini kaybetmiş insandan her şey beklenir...:D
ama bazıları olayı abartmış kamçılar deri kıyafetler felan...ben bunun zevk olduğuna inanmıyorum...

Sahsen bende kirbaclarin, dayak atmanin ya da yemenin ne seks esnasinda ne de baska bir zaman zevkli olacagini dusunmuyorum. Iste bu yuzden, bunun zevkli oldugunu dusunen ve seks esnasinda siddetin acisi yerine haz duyan insanlarin farkli bir psikoljiye sahip olduklarini dusunuyorum. Yadirgamiyorum da, kinamiyorum da ama anlamiyorum da :D

Şiddet derken neyden bahsediyorsunuz?

Örneğin tecavüzde bir şiddet uygulamasıdır.
Seks içersinde karşılıklı zevk yaratma amaçlı şiddet mi?Buna şiddet denilirse tabi..yoksa
Seks yapmak için bir cinsin bir başka cinsi zorlaması mı?

cesareborgia demiş ki:
Şiddet derken neyden bahsediyorsunuz?

Örneğin tecavüzde bir şiddet uygulamasıdır.
Seks içersinde karşılıklı zevk yaratma amaçlı şiddet mi?Buna şiddet denilirse tabi..yoksa
Seks yapmak için bir cinsin bir başka cinsi zorlaması mı?
tecavüzde kaçamazsan zevk almaya bakarsın... :LOL:
seks içerisinde karşılıklı zevk almak için insanlar birbirlerini delicesine dövüyor kırbaçlıyor felan...çoğlat örnekleri...işte tüm bunlar sekste şiddeti doğuruyor...
ya bu nasıl bir psikolojidir... :?

valla ben bu kırbaç,kelepçe,bağlama falan olayalrını tamamen ruh hastası insanların yaptığı fikrindeyim.bu kişiler bence cinsel yönden eksik oldukları için kendilerini bu şekilde tatmin ediyorlar.sex te tabiki şiddet olmalı kısmen .ama bu cinsel ilşki sırasında kişilerin kopması ve zevk aldıkları sırada kendiliğinden ortaya cıkan bişeydir .zorlama ile hade birbirimize acı cektırelim diye bişey olmaz .o zaman sadece amac gercek ten zevk almadan sahte yollarla tatmin olmak olur..

Havuc_Tarlasi demiş ki:
Sekste romantizm yoktur. Romantizm kızları ayartmak için yapılan nezaket palavrasıdır. Romantizm erkek için kadınsızken gerçek olur. Kadınların ise romantizmi yoktur. Erkekler yapacak onlar için, kendileri böyle bir düzey üretecek denli duygusal değildir. Plastik ilişkiler işte. Tek gerçek sekstir, seksle doğrulanmayan sevgi sonrasında sanata dönüşmedikçe yalan olup çıkar.
kesinlikle romantiz ile sex in alakası yoktur belki sevişirken olabilir ama sex daha çok bence yaşanması için hissedilebilmesi için sert lik gerekmektedir. romantiklik arasan 2 taraftan biri mutsuz olacaktır heralde, aman yavaş olayım, aman şöyle aman böyle olmamalıdır. sex serttir içerisindeki yaşanan hararetli aktivasyonlarıda şiddet değil, tatı tuzu ve hazzı olarak almılamak gerekmektedir.belki romantik bir sevişme olabilir ne kadar sevmesemde sevişmede ve sex de romantizm denen seyi sevişmede olabilir, ama sex de sex sert, hızlı, hararetli,aktivasyon lu olmalıdır bence :D diyeyim ama tabiki karşı tarafın istedikleride önemli kısaca ortak nokta bulunmalı. :D :D :oops:

duurock demiş ki:
valla ben bu kırbaç,kelepçe,bağlama falan olayalrını tamamen ruh hastası insanların yaptığı fikrindeyim.bu kişiler bence cinsel yönden eksik oldukları için kendilerini bu şekilde tatmin ediyorlar.sex te tabiki şiddet olmalı kısmen .ama bu cinsel ilşki sırasında kişilerin kopması ve zevk aldıkları sırada kendiliğinden ortaya cıkan bişeydir .zorlama ile hade birbirimize acı cektırelim diye bişey olmaz .o zaman sadece amac gercek ten zevk almadan sahte yollarla tatmin olmak olur..
kırbaç tamamda kelep çe neden olmasın ki .bunlara fantazi diyoruz bence kelepçe olayı güzel. :D

Geri