100 Derece

"Kahpe Felek" videosu geçtiğimiz Çarşamba Yüxexes'te yayınladı. İzlemek isteyenler için programın tekrarı Pazar gecesi 23.00'da Dream TV'de.

Bursa konseri söz konusu elbette ama tarih henüz kesinleşmedi.

çarşamba yüxexes'te izledim videolarını. açık ve net olarak beğenmedim. zaten tarzları dinlediğim bi tarz değil. tabi sadece kişisel görüşüm bu. yine de bu ülkede bu işi yapmak zor ve başarılar...

umuT777 demiş ki:
çarşamba yüxexes'te izledim videolarını. açık ve net olarak beğenmedim. zaten tarzları dinlediğim bi tarz değil. tabi sadece kişisel görüşüm bu. yine de bu ülkede bu işi yapmak zor ve başarılar...

bu arada o video 100 derecenin hiç bir şekilde destek almadan kendi becerileriyle çektiği bi videodur eleştirirken bunları unutmayalım :!: :!: :!:

Evet 100 Derece "Kahpe Felek" videosunu kendi imkanları ile çekti. Bu arada iç ve dış kapak son zamanlardaki en iyi işlerden biri. Emre'yi ve Barış'ı tekrar tekrar tebrik etmek lazım. :)

quo_vadis bu arada sitenin adresini yanlış vermişsin, saygılarımı sunarak düzeltiyorum. ;)

http://www.100derece.com

patton demiş ki:
Evet 100 Derece "Kahpe Felek" videosunu kendi imkanları ile çekti. Bu arada iç ve dış kapak son zamanlardaki en iyi işlerden biri. Emre Cebeci'yi tekrar tekrar tebrik etmek lazım. :)

quo_vadis bu arada sitenin adresini yanlış vermişsin, saygılarımı sunarak düzeltiyorum. ;)

http://www.100derece.com

illede sadece emre'yi tebrik etmek istiosanız öyle olsun sadece barışın da katkısının olduğunu söylemek istemiştim :!: :!: :!:
ayrıca yanlışlık için özür haklısın...

konuşmak için henüz erken ama 100 derece'nin 2. albüm kayıtları bile hazırmış araya mesafe koymamaları kendi üreticilikleri açısından çok iyi bence :!: :!: :!:

dün yuxexes e konuktular jarika bi programdı ya kaçırılmaması gerekiyodu!! tekrarı için pazar saat 23:00 da dreamden ayrılmayın!!
bas çının dövmelerine taktı güven sağ kolunda bi dövme varmış eskiden ve o dövmeden kurtulmak istiyormuş ve üstüü tamamen siyaha boyatmş!güvende orda eskiden ne vardı dedi elemanda söylemk istemedi :) güven sordu bidaha ama eleman söylemedi-de sonra geveledi bişeler ağzında karısının ismimi yazıyomuş ne??

Özel hayata veya geçmiş günlere çok müdahele etmemek lazım... :) Evet 100'C dün gece Yüxexes'te konuktu. Programın tekrarı Pazar 23.00'da Dream TV'de. "Kahpe Felek" videosu, albümden parçalar ve albümde yer almayan Hakkı Bulut cover'ı "İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız"ı dinlemek için kaçırmamak faydalı. ;)

Bu arada 100'C, 21 Ocak yani bayramın ikinci günü Vox'ta! Bursa ve Ankara ise kesinleşti kesinleşecek. Ayrıntılar yakında yine bu sayfada. :)

sonunda yarın albümü alıcam-baya sabırsızlanıyorm :!: :)
bu albümden önce iki tanede demo varmış-onları bulabilme şansım varmı??elinde olan bana yollasın lütfen!!