100 Derece

albümü evet ısrarla istiyorum hemde okadar ısrar ediyorumki heriflerle kavga etcez nerdeyse....
adamlara 100derece diyom o ne diyolar katil etcekler beni... neyse ben bi şekilde bulurum albümü istanbuldan falan alırım...

Albüm gerçekten zor bulunuyor. Albümü ısrarla isterken albümün adıyla birlikte ve plak firmasını (Ada Müzik) da belirtmek faydalı oluyor. Bilginize...

Bu arada hatırlatmakta fayda var:
100'C@Çaçaron-Bursa/15 Ocak Cumartesi
100'C@Vox-İstanbul/21 Ocak Cuma

Albümün bulunması ile ilgili ilgniç bir anektot: Bandırma'da Future Sound isimli bir müzik markette albüm çıktığı gün 6 CD - 6 MC olmak üzere vardı üstelik Taksim'deki birçok mağazada yokken. Yani özetle ısrarla istemek faydalı.

Eyvallah Mert, yardımlar yürekten umuyorum ki daha güzel günler gelecek şu sıkıntılı günlere gülüp geçeceğiz. Cumartesi Bursa'da ve 21'inde Vox'ta birlikteyiz. Selamlar, saygılar herkese...

müsaadenizle copy paste yapıcam.

tam da kayıtla ilgili yazcaktım ama eren açıklamasını yapmış zaten...
eğlenceli bi albüm
performans olarakta takdir ettiiim bi gruptur kendileri
dinlerken cidden eğleniyosunus
albüm tasarımı ise mükemmel bence.yanlış hatırlamıosam basçıları dövme yapıo aynı zamanda ve albüm tasarımınnı o yaptı...emin diilim ama böle kalmış aklımda...

soradan emin oldum ki bass çıları yapmış albüm tasarımını

yüksekseste izledim en son..bir enteresan geldiler açıkçası..
yani canlı sahne performansını daha önceden izlemiştim ve acayip beğenmiştim "100 derece ısıtır" sloganıyla beraber ciddi anlamda ısınmıştık topluca :) ne de olsa sevdiğimiz bir müzik tarzı ve de eğlendirme yetileri gelişmiş bir grup..
fakat bilmiyorum ilk tv programları mıydı bu program,yoksa başka bir nedenden mi pek bir gerim gerimdiler..yani stres altındalar mıydı yoksa insan karşısında çalınca eğlendirme potansiyelleri aşmış şahsiyetlere mi dönüşüyolar anlayamadım..o açıdan, ne programda çaldıkları yeni albümdeki parçalarından, ne de cımbız aktivitesiyle ağızlarından alınan kelimelerden bir şey anlayabildim :roll: ve kendimi, iyi ki bu grubu ilk kez bu programda tanımadım şeklinde tebrik ettim.. :) çok umutsuz gibi yazdığımı farkettim,yok canım hala epeyce umutluyum :D

Geri