100 Derece

Arkadaşlar geçenlerde "Herşey çok güzel olacak" filmini seyrederken bişey farkettim...Hani ilk sahne vardıya Mazhar ALANSON'un kavga ettiği sahne oradaki gençlerin arasında 100 derece'nin solisti de var...Çok tuhaf oldum görünce izleyenler bir daha izlesin ve dikkat etsinler bence çok eğlenceli oluyo böyle süprizlerle...

yaa bide canlı dinleyin derim... canlı süperler yemin ederim canlı dinlediiim türk gruplarının içinde en iyilerinin arasına koyarım kesinlikle......

yaa tek kelime ile süpperler... sadece şunu derim albümee bakmayın.. canlııı harbiden canlılar ya... süperler... keşke imkanım olsa her konserlerine gitsem...

1Place4MyHead demiş ki:
Evet Bursa'da ama hani hani hani?
Abi adamlar çıkmadı bi türlü ya, saat 22'de değil miydi bu konser, 1'e kadar bekledik sonrada çekip gittik...

yazıktır günahtır yapmayın şunların kasetlerini alarak bunların devamının gelmesini sağlamayın yalvarıyorum bakın çok kaliteli kasetler var gidinn onları alın gidin başka konserlere onlardan hiç bir şey olmazzzz

lan bu adamlar zonguldak a gelio hem de nerdeyse beleşe zonguldak ve yakıınından herkesi beklioz 100 derece, kurban ,pilli bebek, direct,kronik
on peş milyon bilet 3 de başlayıp gece 12 de bitecek

Geri