100 Derece

albümlerinin çok kaliteli olmaması onlar için dezavantaj ama sahne performansları gerçektende insanı ısıtıyor. şarkılara süper ses efektleri katarak insanı daha da çoşturuyorlar. bu arada ska party'de çıktıkları için onlara çok çok teşekkür ederim.

ya bişey sorucam dinleyenler bilebilir.album kayıtlarında hide track var,o şarkının ismi nedir ya çok güzel!!yardımcı olursanız sewinirim....

ikinci klip buyuk ihtimal 'ruzgar' a gelicek ve sanırım yaz sonu gibi hazır olucak ama kesin diil henuz..ankaraya gelmek istioruz hala bizde ama niye gelemiyoruz bilmiyorum =) olucak oda olucak...

ya bence 100 derece artık bikaç atılımda bulunsun!!! onları dinlemeyi, izlemeyi seven birçok kişi var! yazık onlara! yeni klip gelsin, klipleri birçok kanalda çıksın... sadece dream tv de yakalayabiliyorduk. onları izlerken yerinde duramıyor insan!!!! mayıs 28de zonguldaktaki konserlerinde milleti coşturdular... daha fazla konser, daha fazla klip, daha fazla kanalda olsunlar derim ben!!!!
100 DERECE, ISITIIIIIIRRRR!!!

2. klip gelicek ama arkamızda saglam bi destek olmadıgı için biraz zorlaniyoruz acıkcası,kendi kendimize bişeyler yapmaya çalışıyoruz o da birz zaman aliyo maalesef,klip sonbahar gibi donmeye başlar diye tahmin ediyoruz..istiyoruz..umuyoruz...

Bu gibi gruplara daha fazla şans vermeleri gerekmiyor mu ya? sonuçta konserlerinde insanlar çok eğleniyor ve müziğe doymuş bi şekilde mutlu mesut ayrılıyorlar oradan buradan...Bunlar niye görülmüyor acaba!!!!

bu adamların neden hala bi patlama yapamadıklarını görüorm üzüluorm..patlama dediimde su aslında..bi anda büyük kitlelere ulasmak diil kastım.sadece onları daha cok ekranda gormek istiorz.kliplerini izlemek istiorz..albüm satsın..konserler versinler..off yaa..

100 dereceyi farkedin..

100dereceyi ben baya bi senedir farketmiştimde.. insanlar at gözlükleriyle baktıkları için göremiyolar.. at gözlüklerini çıkardıklarında 100derecede dahil olmak üzre birsürü sağlam grupları görecektir.. sadece gözlükler çıkartılsın....

Geri