100 Derece

yuxexes te izledim az önce ehh iyi ağlenceli grup ama çok ta sevmedim ilk dinleyişte daha iyi dinlemek gerek. bassçıyı pek sevdim. vokal biraz itici geldi neyse mühim konular deil bunlar albümü edinmek gerek..

herkese selam,mert ben..yarın tuba'ya(menejer)ileticem bu durumu,bi iletisimsizlik olmus hallederiz.. bu arada
15 Ocak Bursa-Cacaron
21 Ocak İstanbul-VOX ..calıyoruz..kesin tarihlerdir...Ocak sonu gibi bi Ankara konseri olucak, burdan duyurulur..
Hepinizi bekleriz.. :)

otomatikpilot demiş ki:
herkese selam,mert ben..yarın tuba'ya(menejer)ileticem bu durumu,bi iletisimsizlik olmus hallederiz.. bu arada
15 Ocak Bursa-Cacaron
21 Ocak İstanbul-VOX ..calıyoruz..kesin tarihlerdir...Ocak sonu gibi bi Ankara konseri olucak, burdan duyurulur..
Hepinizi bekleriz.. :)
aa slm sen şu trompetteki elemansın dimi-hoşgeldn
e başlık sabitlensin artık :p albüm süper yaa!!çok başarılı gerçekten ve prodüktörünüz yok- :D e tebrik etmek lazım -teprik ederim ;)
ikinci alümde olsun ama prodüktör-neyse daha erken :)
ank de konser olucakmı-onu sorcaktım ben??

arkadaşlar albüm bulamama konusuunda gruptan barış aynen şunları söyledi
albümü müzik marketlerden ısrarla isteyin-bu işler karışık-size yok derler ama albüm orda vardır-siz ısrarla isteyin
yani ısrar etmekte fazyda var mesela ben dosta gidip istedm albümü adamın biri var dedi yanındaki yok dedi ama albüm varmış ve aldm paşa paşa dinliyorm-çokda gsl bu arada :D ama öyle küçük yerlerde olmayabilir orasını bilemem!!!

ya zaten mevzu konserle ilgili ben şimdi tekrar mail atıyorum..
bence ankara konseri için şubat ayı beklense çok daha iyi olur...çünkü ocak sonu ve şubat 15'e kadar ankara ölü bir şehir..gruba yazık olur..

ben bi kere ntv'de denk geldiim izledm flm iiler,çk hoşlar da bana dawul sönük gibi geldii :roll:
ne biliim ztn dawul tek takıldıım nokta olr her zamn,ön plana çıkmasıı çk önemlii benc(!)
tam dinleyemediim içn fazla yorum yapmakta istemiorm aslnd...tutamadm yine kendimii :)

album kaydına gelince, kayıttaki eksiklerin sizler gibi bizde farkındayız.Ama elimizdeki imkanlar neyse onları kullandık bizde.Elde olanla en iyisini yapmaya calıstık.Sound tabii ki istedigimiz gibi olmadı,ama bu saatten sonra yapılcak biseyde yok.Artık 2. albume isallah.Bide su konuya bi acıklık getirelim,Kurban cok sevdigimiz bi grup ve cok iyi dostlarımız,ama album kaydı sırasında Deniz'in yada Kurban ın herhangi bir calısması olmamıstır, manevi destek haricinde :)

otomatikpilot demiş ki:
album kaydına gelince, kayıttaki eksiklerin sizler gibi bizde farkındayız.Ama elimizdeki imkanlar neyse onları kullandık bizde.Elde olanla en iyisini yapmaya calıstık.Sound tabii ki istedigimiz gibi olmadı,ama bu saatten sonra yapılcak biseyde yok.Artık 2. albume isallah.Bide su konuya bi acıklık getirelim,Kurban cok sevdigimiz bi grup ve cok iyi dostlarımız,ama album kaydı sırasında Deniz'in yada Kurban ın herhangi bir calısması olmamıstır, manevi destek haricinde :)

ya mail adreslerine baksanız olay hallolocak gibi ancak yarına kadarda cevap gelmezse sizden bide telefon ile deneyelim bakalım..
bu arada başarılar ben albümü sevdim...kayıt yeri olarak ada müizkin stüdyosu yazıyor albümde buradan çıkan eski kayıtlara bakınca 100 dereceninki daha iyi bence.

3-4 gün giremedim coşmuş buralar yahu! :) Hoşgeldin Mert, Cumartesi birlikteyiz artık Bursa'da. ;) Kukla'dan selamlar. :)

Geri