K®avat (Alternative) - İzmir

Korg PA80. 3 milyar mıydı Uğur'cuğuum?? :p
Walla detayları Uğur anlatsın. Ne de olsa cihazın babası kendisidir. Bize fazla laf düşmez. Zaten ben sadece adını ve 3 milyar olduğunu biliyorum o kadar . . . :D :D

cashcash demiş ki:
Beyler Kravat dinlemek istiyom artık içip dağıtmak coşmak istiyorum!!!!
Ulen sen iste ben evde içireyim sana, sonra üstüne de iki şarkı söyler dağıtırız, coşarız. Yeter ki sen iste, bırak barları yaa napcan barlarda bi ton insan, gürültü patırtı. Sakin kafayla dağıtalım, coşalım biz olmaz mı? Akşam kap biraları gelirken :p :p :p

Şaka bi yana az kaldııı az . . . Bir hafta daha bekleyiwer canımıniçi, hadi bakalım eywallah. .

canacanka-t demiş ki:
beyler izmir projesi var bizim ilerde haber vericem birlikte sahne alalım
Can'cım, haberleşelim hemen ona göre burda sizin adınıza yapabileceğimiz bişeyler olursa seve seve yaparız. Bi yardıma ihtiyacınız warsa fln hiç çekinme(yin) haber verin yeter. Önceden haberleşelim ki ona göre bi organizasyon yapalım. Hadi kalın sağlıcakla şimdilik.
Eywallah...

warsavas demiş ki:
Harbi Bu cihaz nedir resimde görünen triton falanmı ?
evet savaşçım 3 milyar ama manevi değeri paha biçilmez :LOL:
arkadaşlar kendi malları olmayınca böyle hor görüolar
al klavyeni belediye otobüsüne koy karşıyakaya getir diyorlar, 21 kilo olduğunuda hatırlatayım !!!

Espana demiş ki:
warsavas demiş ki:
Harbi Bu cihaz nedir resimde görünen triton falanmı ?
evet savaşçım 3 milyar ama manevi değeri paha biçilmez :LOL:
arkadaşlar kendi malları olmayınca böyle hor görüolar
al klavyeni belediye otobüsüne koy karşıyakaya getir diyorlar, 21 kilo olduğunuda hatırlatayım !!!
Neyse bişey demiyorum ben, 21 kilo bayağı ağırmış gerçekteen :p :p

Arkadaşlar; bu haftaki programlarımız aşağıdaki gibidir. Bilginize . . .

24 Mart Cuma - K®avat @ Punk Royal (Kuşadası)

26 Mart Pazar - K®avat @ Guardian (Bornova - Küçük Park)

Herkesi bekliyoruz.

canacanka-t demiş ki:
herşey yoluna girmiş can çok sevindim valla konserler iyi
Sağol Can, aslına bakarsan süper yolunda denemez herşey için ama profesyonelce yaklaşıp işimizi yapmamız gerek diye düşünüyoruz. Tabi bişey anlamamış olabilirsin ya da aynı işi yapan birisi olarak çok iyi de anlamış olabilirsin :D Neyse şimdilik programlara başladık, hayırlısı olsun hepimiz için. Sizi de bekliyoruz buraya ;)
Eywallah . . .

cuzunyol demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
herşey yoluna girmiş can çok sevindim valla konserler iyi
Sağol Can, aslına bakarsan süper yolunda denemez herşey için ama profesyonelce yaklaşıp işimizi yapmamız gerek diye düşünüyoruz. Tabi bişey anlamamış olabilirsin ya da aynı işi yapan birisi olarak çok iyi de anlamış olabilirsin :D Neyse şimdilik programlara başladık, hayırlısı olsun hepimiz için. Sizi de bekliyoruz buraya ;)
Eywallah . . .
anamam mı çok iyi anladım hemde profesyonel düşünce tarzını bizde çok yaptık bilirim yani :) bizim bi eskişehir projesi olucak haziranda gelmek istiyoruz ona göre birlikte bahne alırız inşallah sabahda ararım seni gardan alırsın bizi ev sahipliği yapın azcık hehehe :D

Walla siz hele bi gelin, her türlü misafirperverliğimizi gösteririz emin olun. Bizler de birbirimize destek olmazsak kimsenin olcağı yok zaten. Haberleşiriz tekrar, kolay gelsin adaş başarılar
Eywallah . . .

Re: izmir rock portal

rezistans demiş ki:
arkadaşlar merhaba sadece izmir rock gruplarını tanıtan www.therezistans.com isimli bir internet sitesi oluşturduk . Sizlerede sitemizde yer vermek istiyoruz . sizede uyarsa bana ulaşmanız yeterli

msn : [email protected]

e - mail : [email protected]

hepinize başarılar
İrtibata geçilmiştir, ilginiz için çok teşekkür ederiz. Pazar günü çekimler için Guardian'a bekliyoruz. Görüşmek üzere.

Geri