K®avat (Alternative) - İzmir

Dün akşam Kuşadası Punk Royal'de bizi dinlemeye gelen, bizimle birlikte haddinden fazla eğlenen herkese çok teşekkür ederiz. Ayrıca mekan sahibi Ergün Abi'nin de önünde saygıyla eğiliyoruz. Zira sabaha kadar önümüzden hiç eksik etmediği özel kokteyl'leri, tequila'ları ve daha başka bir çok özel servisiyle :roll: bize inanılmaz baş döndürücü 8O bi gece yaşattı. Kendisine, eşine ve tüm Punk Royal çalışanlarına teşekkürü bir borç biliriz.

Pazar akşamı Guardian'da görüsmek üzere . . . (at 21.30)

K®avat Bands . . .

herkese selamlar arkadaslar!!programlarınıza pek gelemiyorm ama provalarda fln dinlediğim kadarıyla gayet iyisiniz..kusdası konseri güzel geçmiş çok sewindim..daha iyiyerlere gelceğinize eminim.. gelmelisinizde zaten!!arkanızda her zaman birileri olcak sizi destekleyen olumsuzluklar kesinlikle moralinizi bozmasın..sizi sewiyorum basarılar!!

purple_hyacinth demiş ki:
herkese selamlar arkadaslar!!programlarınıza pek gelemiyorm ama provalarda fln dinlediğim kadarıyla gayet iyisiniz..kusdası konseri güzel geçmiş çok sewindim..daha iyiyerlere gelceğinize eminim.. gelmelisinizde zaten!!arkanızda her zaman birileri olcak sizi destekleyen olumsuzluklar kesinlikle moralinizi bozmasın..sizi sewiyorum basarılar!!
Çok teşekkür ederiz efendim, sağolun warolun. Artık programlara da bekliyoruz, provadan provaya olmaz böyle. İyi dileklerin için çok teşekkür ederiz, desteklerin için de. ;)

:oops: (önünde saygıyla egildigim kız arkadasıma) :oops: cnımmm benim mor sümbülümm :) :D :eek: :LOL: saol desteklerin için özellikle de bana vermiş oldugun destekler için sonsuz tesekkürlerimi sunarım..

ozzy'm benim sana olan desteklerim hiç bi zaman son bulmıycak..tabiki kravata olan desteklerim de... pazar günü harika olcaksanız inaniyorum buna!!! BASARİLAR!!!

Yeri degil . . . :p :p

ozzybass demiş ki:
:oops: (önünde saygıyla egildigim kız arkadasıma) :oops: cnımmm benim mor sümbülümm :) :D :eek: :LOL: saol desteklerin için özellikle de bana vermiş oldugun destekler için sonsuz tesekkürlerimi sunarım..
purple_hyacinth demiş ki:
ozzy'm benim sana olan desteklerim hiç bi zaman son bulmıycak..tabiki kravata olan desteklerim de... pazar günü harika olcaksanız inaniyorum buna!!! BASARİLAR!!!

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Hişşş noluyo burda bakiim. Gidin evinizde sevişin yaw, ulu orta olur mu hiç? Ehuheuehe bak şimdi aklıma geldi daha bi yarıldım. :LOL: :LOL: Zaten yanyana değil misiniz siz şu günlerde? Aynı bilgisayardan yanyana girip yazı yazmışlar, siz çok özel bi çiftsiniz ben görmedim yeryüzünde böyle başka çift. Cümle alem duysun aşkımızı diyosunuz iyi bakalım. Ama özel hayatınızı gizli tutun biraz, burası genel bi forum sayfası, başka şeylerden bahsedelim. Öyle kesinleşmeden Pazar falan da demeyelim lütfen.
Anlaşılmayan bir yer? Yok. Pekela, kalın sağlıcakla o zaman . .
Eywallah . . .

Yorumun için teşekkürler Can. Ewet haklsın bugunlerde birlikteyiz Can'cım.. özel oldugumuzu düşünmen hoş.. :) :p birimiz uyurken digeri yazıyor ama öle bi durum yani.. :) neyse özel hayat konusunda haklı olabilirsin saygı duyarız.. ayrıca zaten ikinci msjında yeterli acıklamayı yapmışsın Can'ım kardeşim.. bi de aklıma geldi sanırım bizim yaptıgımız Ugur ile senin yaptıgına benzemiş :) :D :D saygılar sewgiler bol müzikli günler (ozan&gülden)..

Neyse şimdi bişey demiyorum, sen gel burada hele bi o zaman konuşuruz. Öyle üzerinde oturduğun iki yanaklı organından uydurma şeyler söylemişsin yine güldürdün beni sağol. Hadi bakalım siz devam edin takılın, ben bölmeyim :D :D
Eywallah . . .

Neyse şimdi bişey demiyorum, sen gel burada hele bi o zaman konuşuruz. Öyle üzerinde oturduğun iki yanaklı organından uydurma şeyler söylemişsin yine güldürdün beni sağol. Hadi bakalım siz devam edin takılın, ben bölmeyim :D :D
Eywallah . . .

Video Kayıtları

Tamamen kendi istek ve insiyatimiz ile bugüne kadar demo kaydetmediğimiz için aşağıya iki adet program videomuzun link'ini koyuyoruz. Digital fotoğraf makinesiyle çekildiği için ses kalitesi fazla iyi değil, ayrıca şarkılar da olduğundan biraz hızlı gibi. Ama hiç kayıt olmamasındansa fikir vermesi adına bu 2 video'yu veriyoruz.
İyi seyirler 8O

1 - Squirrel Nut Zippers - Hell (ex PacMen cover)
http://rapidshare.de/files/17597557...ut_Zippers_-_Hell__ex._PacMen_cover_.MPG.html

2 - The White Stripes - Seven Nation Army
http://rapidshare.de/files/17604549...he_White_Stripes_-_Seven_Nation_Army.MPG.html

Yorum, öneri, eleştri ve görüşlerinizi bekliyoruz.

The Rezistans . . .

Son olarak; http://www.therezistans.com sitesinde (İzmir barlarını ve gruplarını tanıtan, kısacası İzmir'de rock müzik adına herşeyi bulabileceğiniz bir site) grubumuz adına açılmış olan başlıkta, gruba ait özgeçmiş, grup elemanlarının biyografilerini, resimlerini bulabilmeniz mümkün.

Sevgiler . . .

Eywallah adaş. Çok iyi bi kayıt olduğunu söyleyemem. Digital makine ile anca bu kadar oluyo işte. Fikir olsun diye koyduk. ''Kayıt yok mu'' diye soranların sayısı günden güne artınca biz de koyalım dedik. Yakın zamanda sağlam bi demo yapıcaz zaten. İzle bakalım, yorumlarını alırım sonra. Bu arada gelmiyo musunuz? Bak hawalar düzelmeye başladı haberiniz ola. ;)
Eywallah . . .

Geri