Kumar (alternative)- Ankara

uslu demiş ki:
En yakın zamanda izlemek istiyoruz bi konser varmı gündemde :?: :?:

evet yakında bir konserimiz var..festival kapsamında..haziran ın ilk haftalarında aslında tarihide kesin ama şimdilik ufak pürüzler var organizasyonla ilgili....o pürüzler hallolsun sayfaya yazıcaz konser tarihini

...:::---ÖSS'ye 1(hafta)Kala Partisi/Konseri---:::...

Cherokee
Hünkar Bile Beğendi
Osiris
Kumar
Epitaph

11 Haziran 2006
IF Performance Hall
Kapı açılış=15:00
Giriş:7,5 ytl+ilk içecek
Yaş sınırı yoktur

çok sevindim tekrar piyasaya çıkmanıza umarım beklemenize değer birşeyler yaparsınz o gün gelmeye çalışacağım gelemesem başarılar diliyorum ... sahne teksinyesim yiğitcim

arkadaslar bn serhat kumarın yenı vokalı yııtcım dun abımlen mesajlasmıssın abım soledı bana sabah a.q bocek sokmasından rajatsızlandım ama bı an once hemen bı studyo yapalım 11 hazıran ıcın bnde ıyılesmeye calısıorum a.q atesım war ama hemen yapalım bı studyo ama dive benı cok kasıo a.q yaa

Amatör Grupların Tanıtımını Yapıyoruz

Merhaba therezistans.com adında amatör grupların biografilerini , fotoğraflarını , varsa yada tarafımızdan çekilen video görüntülerini ve demolarını yayımlayıp tanıtımlarını ücretszi olarak gerçekleştirdiğimiz bir web sayfası oluşturduk.

Sitemizde yer almak için bizimle sitemiz üzerinden ya da [email protected] adresine bilgi göndererek ulaşabilirsiniz.

msn : [email protected]

therezistans İzmir Rock Portal Takımı

jokerl14ko.jpg
jokerdiceweb12gl.jpg

Geri