Kumar (alternative)- Ankara

toparlanmamız bayağı geç oldu tabi bu arada iyice hamladık..bugüne kadar 22 vokal 5-6 tane de gitarist denedik...

bundan sonra kendimizi toparlamaya çalışıyoruz yeni kadroyla ..aslında kadroda değişen pek bişe yok vokalistizim geldi gruba (serhat)...denediğimiz gitarist evren olmadı...bizde gitarist aramaktan vazgeçtik serhat gitar vokal yapcak.....KuMaR en kısa zamanda konserlere başlıcak

ya ben anlamıorum yaa bu tarz işlerini onu yazanda ben değilim zaten...ben eski, metalciyim kardeşim beni boğmayın böle şeylerle:D:D:D

kumar grunge beste grubudur

nrn_drum demiş ki:
inanmıyorum hanzo nasıl yaptın abi yaw nasıl kıydın o güzelim sırma(!) saclara :LOL:

olm bi anlık buhran hali,depresif zamanlar,piskoloji bozukluğu ,gelecek kaygısı,borç harç, yani senin anlayacağın tüm olumsuzluklar bir araya geldi depresyona girdim saçlarımdan çıkardım acısını..:D:D:D...sana şöle diyeyim melihciğim kafadan bir 4 yıllık saçı kestiler geriye kaldı 2 yıllık saç anladın...

depp demiş ki:
nrn_drum demiş ki:
inanmıyorum hanzo nasıl yaptın abi yaw nasıl kıydın o güzelim sırma(!) saclara :LOL:

olm bi anlık buhran hali,depresif zamanlar,piskoloji bozukluğu ,gelecek kaygısı,borç harç, yani senin anlayacağın tüm olumsuzluklar bir araya geldi depresyona girdim saçlarımdan çıkardım acısını..:D:D:D...sana şöle diyeyim melihciğim kafadan bir 4 yıllık saçı kestiler geriye kaldı 2 yıllık saç anladın...

olm görmem lazım :LOL: walla ne diicemi sasırdım

Geri