Metaliica Ve Iron Maiden'li Deep Purple’a Saygı Albümünün Içeriği Açıklandı.

Müzik dünyasından sağlam haberler geliyor. Bende hemen paylaşayım dedim: Efsanevi “Machine Head” albümüne saygı niteliğindeki “Re-Machined” albümününü içeriği açıklanmış;

1. Smoke On The Water – Carlos Santana / Jacoby Shaddix
2. Highway Star – Chickenfoot
3. Maybe I’m A Leo – Glenn Hughes/Chad Smith
4. Pictures of Home – Black Label Society
5. Never Before – Kings of Chaos
6. Smoke On The Water – The Flaming Lips
7. Lazy – Jimmy Barnes with Joe Bonamassa
8. Space Truckin’ – Iron Maiden
9. When A Blind Man Cries – Metallica
10. Highway Star – Steve Vai, Glenn Hughes, Chad Smith, Lauchlan Doley (Bonus)

bjw3f.jpg

Hadi Hayırlısı...

Kaynak: http://www.bravewords.com/news/187406

Çok güzel haber... Ama niye sadece "Machine Head" ? Benim de en sevdiğim Purple albümüdür ama, başka albümleri yok mu kardeşim ?? Çok ciddi ve sağlam DP Tribute albümleri var (en az üç tane benim bildiğim var...) Oralardaki parça seçimleri bundan çok daha iyi idi...
Pictures of Home ile BLS eşleşmesi de biraz garip... Maybe I'm a Leo veya Space Truckin çok daha fazla yakışırdı onlara. "Pictures..." daha Maiden'a giderdi sanki...

7. Lazy – Jimmy Barnes with Joe Bonamassa

BJimmy Barnes varsa vokalde sıkıntı yok (voeağğa) güçlü ve tüylerimizi ürpertecek gibi gözüküyor . Joe Bonamassa da var mmh tadından yinmez :D

Stevie vai ve glenn hughes ı da merak ettim bak şimdi :)

beni rock müziğiyle tanıştıran albümdür ve kesinlikle rock tarihinin en iyi 10 albümünün arasına girebilecek bir albümdür. babamın plakları arasında bulup bağımlısı olmuştum. sadece maiden ve space truckin düşündürdü beni metallicaya daha uygun sanki ya da black labela. over kill de yorumlamıştı sert müziğe daha müsait. koşturan rifflerle highway star maidena daha çok giderdi. şüphesiz hepsi güzel olacaktır .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Albümde METALLICA’nın seslendireceği “When a Blind Man Cries” ise YouTube’a sızmış durumda. Orijinalliği hakkında kesin bir şey söylememiz ise mümkün değil denmiş ancak Kesinlikle metallica bu ;

Metallica'nın ki çok kötü olmuş bence. Sonda yine Kirk wah falan koymuş çok kötü. Bence şarkıya yeterince özenmemişler. Ayrıca clean tonda çalmalarını beklerdim ben şarkının tamamını.

Geri