Centimetre

Senelerce İzmir 'de TOBAV da çalmış , şu günlerde Alsancak OPUS Bar da sahne alan mükemmel bir gruptur. Gerçekten özellikle grubu olan arkadaşların gidip dinlemelerini tavsiye ederim , son derece oturmuş bir gruptur. Repertuarları cok fazla geniş , istediğiniz parçayı bağırın çalsınlar:)
Benden bu kadar , sizlerin yorumlarıını bekliyorum!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
manga_fan41 demiş ki:
Şarkılarını nerden dinleyebiliriz merak ettim valla ballandıra ballandıra anlattın :)

şarkılarını bulabileceğin bir yer pek yok sanırım ama İzmir e gelip dinlemeni tavsiye ederim. Eski parçaları cok iyi yorumluyorlar. Herkesin dinlemesi lazım!!!

Centimetre'nin bir albümü mevcut zaten..Amatör olayındada hiç değiller..

'Kumar' adlı albümü Stüdyo Ümit,Excalibur,İletişim Kitapevi gibi yerlerde bulabilirsiniz.

İzmir'li arkadaşların ilgisine..

MBK'nın hatırlatmasıyla sizi amatör gruplardan, albümü çıkmış gruplar (Türk Rock) yerine taşıyoruz. MBK'ya teşekkür şeysi yazın. :D

ben grubu bir kere dinledim bence yaptıkları müziğin rock sounduyla bi alakası yok daha cok 80li ve 90 lı yılların müzikleri ama pop agırlıklı sonra dinleyici kitleside genel de 30 yaş üstüydü belki bana öyle denk geldi ama açıkcası ben hiç begenmedim bi daha dinlemeyi düşünmüyorum

galiba izmirde yaşayıp sessiz sakin bir hayatı seçmiş grup."hangi acımı paylaştınız,hangisi doğru ki söyle.."hatırladığım sözleri

Geri