Son durak 1-2-3

size güvenerek 3 ü izlemeyeceğim....çünkü zaten 2.ni aşacaklarına ihtimal vermiyorum,hele o otoyoldaki kaza görüntülerini hayatımda hiçbir filmde görmedim diyebilirim...evet katılıyorum adamlar yapıyor abiciğimm. 8O

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

valla üçüncüsünü merak eden arkadaşlar ben izledikten sonra keşke çekilmeseydi bu film dedim ikincisinde bıraksalardı. yine de izlenmez değil ölümün gelişi artı alıp götürüşü için hoş şeyler düşünülmüş beni filmden iten tek şey başrol oyuncusu oldu artı orjinalitesi yok filmin.

yav bi film yapıyolar tutuyor ikincisini cçeviriyolar tadı kaçamya başlıyo 3 te kabak tadı veriyo ya yani hollywood hep yapıyor bunu

buzz demiş ki:
yav bi film yapıyolar tutuyor ikincisini cçeviriyolar tadı kaçamya başlıyo 3 te kabak tadı veriyo ya yani hollywood hep yapıyor bunu

bkz.
Garez
Amerikan Pastası
Testere
Korkunç Bir Film
Halka
ve daha niceleri
(burda sadece 2. filmi yapılanlar da var yanlış anlaşılmasın)

Son Durak'a gelince
ilkini izledim beğendim
ikincisini izlemedim
üçüncüsünü izlemeyeceğim

3. sünde artık bazı sahnelerde yok artık o kadar da olmaz dedirten yerler çoğunlukta olmuş. Dediğiniz gibi çoğu filmde gördüğümüz bu üçleme olaylarında son film genelde gereksiz olur bunda da aynen öyle olmuş.

Geri