American Pie

"s. movie" de ne ya?!?! Bu kadar da üşenmeyin kardeşim, biraz daha üşenseniz neredeyse kalbiniz atmayı bırakacak.

Scary Movie yazmanın neresi zor? Hadi ne olduğunu ben biliyorum ama herkesin de s. movie'nin "Scary Movie" olduğunu bilme, müneccim gibi tahmin etme mecburiyeti mi var?

Bu kadar da olmaz, geyik koyacaksanız bari onu da adam gibi koyun.

Bir de kültür ve sanattan bahsediyoruz hesapta bu kısımda. Doğru düzgün yazı yazmaya üşendik, kalktık bir de sanat kültür tartışacağız.

Kendinize gelin biraz.

american pie2 bence serinin en komiğiydi!gülmekten karnıma ağrılar girmişti nefes alamaz olmuştum :)
3.sü de güldürdü beni ama 2.den aldığım tadı alamadım nedense.en hoş replik ise

"grandmother fucker"
"mother fucker"
"yes I'm" (kendinden emin ve muzip bir şekilde,Stiffler'ı sözleriyle alt etmenin verdiği rahatlığın yüzüne yansımasıyla)
:LOL:
izleyenler anlamıştır zaten ;)

Rocker89 demiş ki:
"grandmother fucker"
"mother fucker"
"yes I'm" (kendinden emin ve muzip bir şekilde,Stiffler'ı sözleriyle alt etmenin verdiği rahatlığın yüzüne yansımasıyla)

hehe işte bu gerçekten:) ama bir de büyükanneyle stiffler arasında geçen dar bi sahne vardı:pp
"focus on focus on!":)))

sanırım böyle bağırıyordu buyukanne:))

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Rocker89 demiş ki:
american pie2 bence serinin en komiğiydi!gülmekten karnıma ağrılar girmişti nefes alamaz olmuştum :)
3.sü de güldürdü beni ama 2.den aldığım tadı alamadım nedense.en hoş replik ise

"grandmother fucker"
"mother fucker"

bende geberdim orda ama o babannenin mutlu mutlu sırıtışı yok mu harbi karnım ağrıdı abovv

filmde uzuldugun tek sey filme bir son yapmaları
adamların genclik denetimlerini konuı almıstı ama simdi evlendi ve hersey bitti. olmaz be neyse yinede 2 yılda bir seri bastan izlenebilir. ve yine keyif haz hepsi aynı oluyo...

steffler yüzügü köpege kaptirir, daha sonra köpegin dişkısını çıkarmasini bekler , ve dişkı çıkar onu eline alip bir kagida koyar, gelinin annesi steffler cagirir, ve yüzügü görmek ister, steffler odamda der, elinde ne sakladıgı merak eder , ve steffler elindekini agzina atar

kotukedi demiş ki:
steffler yüzügü köpege kaptirir, daha sonra köpegin dişkısını çıkarmasini bekler , ve dişkı çıkar onu eline alip bir kagida koyar, gelinin annesi steffler cagirir, ve yüzügü görmek ister, steffler odamda der, elinde ne sakladıgı merak eder

gelinin annesi stifflerın elindekini düğün için hazırlanan çikolata sanar.tatmak ister.stiffler hemen elindekini ağzına atar

birde bu tip filmlerle dalga geçen bir fil (amerikan kurabiyesi-gençlik halleri) bu iki isimle bulursunuz ancak çok komik amerikan pastası kadar komik bir film tavsiye olunur ayrıca marilyn manson un taided love isimli şarkısı bu filmin soundtrack idir filmde good charlote de küçük bir rol almış

Ben hala gencim ve yine de filmler o kadar iyi gelmiyor. Hoş vakit geçirtiyor güldürüyor ma vasat yine de.
Scary Movie'lerin ikisini de hiç beğenmedim. İki filmde topu topu bir sahneye güldüm. Kİ zaten son zamanlarda Holywood'dan iyi komedi filmleri çıkmıyor

Güzel gülünesi bir film ama 3. filmi izledikten sonra aklıma Amerikanların özellikle se* konusunda espri yaptıklarını farklı şekilde espri üretemedikleri izlenimi yerleşti...

se* konusunda espri yaptıkları doğru ama sadece onunla ilgili değil çünkü zaten amerikan pastası se*le ilgili bir film scary movie yi bende pek beğenmedim ama o tuvalet sahnesinde gerçekten koptuğumu hatırlıyorum

Geri