American Pie

Yaw ne bu tutuculuk ... belden aşşağı esprileri muhabbetleri hepimiz yapmıyormuyuz? Film toplumsal olarak bu esprileri bize yaşattığı içinmi bu kadar ayıp utanmaz birşey. Aşalım artık bunları.

Ayrıca şöyle birşeyde varki dünyada en çok gülünen herzaman komik olan yegane ve en fazla sayıda espriler bel altı olanlardır.

Film hoşuma gitmişti bazı yerlerinde hakkaten gözümden yaş geldi gülmekten güzeldi :)

Madcow_Prion demiş ki:
Yaw ne bu tutuculuk ... belden aşşağı esprileri muhabbetleri hepimiz yapmıyormuyuz? Film toplumsal olarak bu esprileri bize yaşattığı içinmi bu kadar ayıp utanmaz birşey. Aşalım artık bunları.

Ayrıca şöyle birşeyde varki dünyada en çok gülünen herzaman komik olan yegane ve en fazla sayıda espriler bel altı olanlardır.

Film hoşuma gitmişti bazı yerlerinde hakkaten gözümden yaş geldi gülmekten güzeldi :)
Bu tutuculuk değil anlatamadım galiba adamlar bel altından başka malzeme kullanamıyorlar insanı güldürmek için onu diyorum...
Sürekli bel altı bayıyor...

En iyi komedi filmi serisi bence.2. si kırdı geçirdi beni.Stifleers Mom olayı deli birşey.Üzerine yapılan geyikler tükenmedi tükenmez.2. film fazla iyi değildi ama olsun.

Sizce devamı çekilecek mi bu serinin? Bence bu seriyi bitirmemeleri lazım! Bu arada son filmde en uyuz olduğum şey Adamım Chris Klein ve Taptığım rolüyle Mena Suvarinin olmayışıydı.. Devamı olursa İnşallah onlarda olur...

Antonio_ demiş ki:
Sizce devamı çekilecek mi bu serinin? Bence bu seriyi bitirmemeleri lazım! Bu arada son filmde en uyuz olduğum şey Adamım Chris Klein ve Taptığım rolüyle Mena Suvarinin olmayışıydı.. Devamı olursa İnşallah onlarda olur...

Bu arada ne kadar mı seviyorum Mena Suvariyi??

İşte telefonum-Arka kapağının iç tarafı ve Ben:
Image0922.jpg

Bana göre gelmiş geçmiş en iyi gençlik komedi serisi.Tam bir baş yapıt.1,2,3 muhteşem ama ben American Pie 2 bayıldım.Seve seve defalarca izlerim ben bu filmi hele stiflır yok mu öldürür beni gülmekten

Bugün yeni film 4. yü izledim(American Pei-Band Camp)
Ama eskileri gibi begenmedim eski tiplemeler tamamen yoktu belkide buyüzdendir :roll: Genel konu Steve Stifler vardı ya onun kardeşi vardı bitane o büyümüş aynı abisi gibi uçarı bi tip olmuş onun üzerine dönüyor eski tiplemelerden Jim'in babası(Eugene Levy) var bide su biri vardı ya sharminatör gibi bişi diyordu kendine :D o var ..
Ama yinede eglenceli olmuş vakit gecirilebilinir .. ;)

İyi Seyirler :p

American Pei IV-Band Camp
Diğer serileri gibi eğlenceli olmamış özellikle ilk filmi(American pei-I) ele alırsak onu devamı olarak yakışmamış bence önceki seriler gibi güzel birşey bekleyip izleyenler icin fiyasko çıkabilir.

Sevgilerle.

Geri