45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

Ya o değil de, başlığı açan şahıs 50 yaşına gelmiş.
orta okul lise zamanında quake 3 oynadığını söyleyen başlık sahibi, şöyle bir hesaplama yaparsak şu an 32-33 yaşında FELAN

quake 3 ve age of empires iki 1999 da çıktı desek

orta okul mu lisemi tam hatırlamadığı için yaşını 15 olarak kabul etsek. tabi anadolu lisesi okudu mu, normal lise mi okudu o da bir etken. eskiden anadolu liseleri ortaokuldan başlardı, şimdiki liseliler bilmez.

orta okul lise zamanında quake 3 oynadığını söyleyen başlık sahibi, şöyle bir hesaplama yaparsak şu an 32-33 yaşında FELAN

quake 3 ve age of empires iki 1999 da çıktı desek

orta okul mu lisemi tam hatırlamadığı için yaşını 15 olarak kabul etsek. tabi anadolu lisesi okudu mu, normal lise mi okudu o da bir etken. eskiden anadolu liseleri ortaokuldan başlardı, şimdiki liseliler bilmez.
O kadar detayını bilmiyorum. Lâkin;
- Ağustos 2012'de başlık açılmış.
- Başlığı açarken "45 yaşındayım" demiş.
- Sene olmuş 2017. 50 yapar ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin ellinci yaşı kutlu olsun!

Gece gece çok eğlendim yaş muhabbetini görünce. :) Bir arkadaş 32-33 diye tahmin etmiş. 29 yaşındayım şu an. Bundan önceki mesaj durumu açıklamış zaten. Kafa karıştırdıysak affola. :)

Elder Scrolls Online oynayan var mıdır acaba buralarda diyerek konuya döneyim aynı zamanda. :)

nereye yazacağımı bilemedim, bin yıl sonra foruma giriyom tekrar, tanıdık bi başlığa girip selam veriym dedim, bak Pepper_Keenan da burdaymış, daha geçen gün seni anmıştım meğer kısmette buraya yazmak varmış, 11 yıl önce kullandığım mail adresini kurtardım güvenlik sorusunu doğru hatırlayarak, maili açtığımda turkrock'tan gelen mailler vardı ve bi giriym dedim, ulan olaya bak bee resmen nostalji yaşıyom şu anda ahahahaha :)
neyse herkese selam ;)
tek oynadığım oyun fifa başka da oyun bilmem :))

Arkadaştan PS4 ödünç aldım, önce Bloodborne oynadım...Silahlar, mekan vb. soul serilerinden epey farklıydı, ancak sanırım artık bu seriler beni baymış, pek keyif almadım DLC oynamadım bile...Şimdi The Witcher 3 e başladım, daha önce 1 ve 2i oynamıştım, ve vasat bulmuştum, ancak 3 bence epey güzel olmuş... :)

Arkadaştan PS4 ödünç aldım, önce Bloodborne oynadım...Silahlar, mekan vb. soul serilerinden epey farklıydı, ancak sanırım artık bu seriler beni baymış, pek keyif almadım DLC oynamadım bile...Şimdi The Witcher 3 e başladım, daha önce 1 ve 2i oynamıştım, ve vasat bulmuştum, ancak 3 bence epey güzel olmuş... :)

ben 1 i de 2 yi de denedım acıkcası cok defa ama dayanılmaz kotulerdı bence ama 3 sanırım oynadıgım en guzel oyunlardan bırı dıyebılırım. DLC lerı de sıddetle onerırım mukemmel bırsey. hatta soyle dıyebılırım kı 3 hayatımda gordugum en guzel (gözüken) oyun. ( ps4 ıcın downgraded olmasına ragmen) adamlar doğayı çözmüş ahenkını yakalamıs valla inanılmaz.

bu arada 45 yasına geldım oyun oynuyorum denmıs :D babam 60 yasında ve sureklı oyun oynuyor :p

ben 1 i de 2 yi de denedım acıkcası cok defa ama dayanılmaz kotulerdı bence ama 3 sanırım oynadıgım en guzel oyunlardan bırı dıyebılırım. DLC lerı de sıddetle onerırım mukemmel bırsey. hatta soyle dıyebılırım kı 3 hayatımda gordugum en guzel oyun. ( ps4 ıcın downgraded olmasına ragmen) adamlar doğayı çözmüş ahenkını yakalamıs valla inanılmaz.

bu arada 45 yasına geldım oyun oynuyorum denmıs
clip_image001.png
babam 60 yasında ve sureklı oyun oynuyor
clip_image001.png

Witcher serilerinde sevdiğim, özellikle quest'lerin unique (ingilizce daha anlaşılır oluyor) olması...Mesela assassin's creed ve shadows of mordor'da hoşuma gitmeyen, bir süre sonra baygınlık oluşturan konu, devamlı tekrar eden 5-6 çeşit quest sorunu bu seride yok...

Sırada Uncharted (ilk 3ünü oynamıştım) ve çok ama çok uzundur bekledim Last Guardian var...Bu adamların oyunları epey hoşuma gidiyor, heyecanla bekliyorum...Bu işin sonu PS4 almamla sonuçlanacak sanırım... :D

Witcher serilerinde sevdiğim, özellikle quest'lerin unique (ingilizce daha anlaşılır oluyor) olması...Mesela assassin's creed ve shadows of mordor'da hoşuma gitmeyen, bir süre sonra baygınlık oluşturan konu, devamlı tekrar eden 5-6 çeşit quest sorunu bu seride yok...

Sırada Uncharted (ilk 3ünü oynamıştım) ve çok ama çok uzundur bekledim Last Guardian var...Bu adamların oyunları epey hoşuma gidiyor, heyecanla bekliyorum...Bu işin sonu PS4 almamla sonuçlanacak sanırım... :D

katılıyorum ki ben hack n slash oyunlardan nefret ederım ama bu oyunun dovusu vs hıkayesı ıcın oynattırttı. witcher ın da side questleri genelde aynı daha dogrusu panellerden toplanan cogu sey aynı ama ana hıkayenın uzunlugu zaten herhalde günümüzdeki 2 3 oyun uzunluguna denk oldugu ıcın affedılıcek bırsey. ben hatırlıyorum cıktıgı gun alıp gunde ortalama 10-12 saat oynayarak 6-8 gun arası bıtırmıstım ınanılmaz uzundu, uzun zamandır boyle oyunlar gelmıyor.

dıger oyunlar hakkında bılgım yok ama size virginia yı onerebılırım. psn de satılıyor oldukca ucuz bı oyun, dialogsuz bi polisiye. kaybolan bır cocugu arayan fbi ajanısınız. avrupa sineması kafasında bı oyun muzıklerı falan cok basarılı.

Watch Dogs 2 'ye bakayım dedim pc'de , Gt5'den sonra bu tarz oyunların hepsi yavan geliyor. (Mafia 3 de aynen bu şekil). Watch Dogs 1'e göre gelişme var fakat Gta'nın yanına yaklaşamamış.

The Witcher serisi efsanedir özellikle 3üncü oyun mükemmel bir oyun. The elder scrolls serisini oynamadıysanız tavsiye ederim,beni kendine en çok çeken seridir kendisi.Özellikle skyrim,2011de çıktı 6 yıl oldu hala 6 yı yapmadılar :(

Geri