45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

Bu açıklamayı yapan arkadaşa bu açıklamayı yaptıran ben olmamış olacağım ki, kendisi "söz meclisten dışarı" demiş.

Ha yok bu usulen, öyle yalandan yazılmış bir şeyse bilelim; ona göre vaziyet alırız elbet sıkıntı yok.

Elimdeki kutulu PS3 oyunları:

Bioshock 2
Castlevania: Lord of Shadows
Sonic Generations
Red Dead Redemption GOTY (haritası yırtık)
Asura's Wrath
Uncharted 3 GOTY (online pass kullanıldı)

Bende de kutulu ve kullanılmamış online passlı 2 si celatinli 1'i az kullanılmış Toplam 3 oyun var.

- Motor Storm Complete ( Celatinli, Sıfır ürün)

- After Hours Athletes ( Celatinli, Sıfır ürün)

- FIFA 08 ( Kutulu, çok az kullanılmış )

Takas için bekliyorum arkadaşlar, Ayrıca ''Crom'' sende bir bak beğendiğin varsa takas yaparız. Teşekkürler.

Purgatory denen adamın dolduruşuna geldik Nba2k'e sardık. Futbol oyunlarını da çok seviyorum ama bu da apayrı bir keyif be kardeşim. Bilgisayarda oynayanlar için klavye pek kullanışlı değil. Gamepad daha kullanışlı ve daha keyifli.

Şöyle bir video var, Kaan Kural ile bu oyunu oynuyorlar bir yandan yorumlar falan yapıyorlar.

Bu oyunda da Fifa, Peste de tek oyuncunun yönetildiği kariyerleri çok seviyorum. Daha başlamadıysan öneririm.

Ayrıca tüm maçları oynarsan oyunucuyu 1-2 sezonda süperstar yapabilirsin. Ama ben onu 2k10dan beri bir daha yapamadım. O kariyerdeki adam da baya iyi olmuştu. Şutla ilgili herşeyi 99du.

Şu sadece anahtar maçları oynama özelliği geldi, mertlik bozuldu arkadaş.

Son düzenleme:
Son bir haftadır kariyer modunu oynuyorum ben de. Tüm maçı çok iyi oynayıp son bir dakika içinde yaptığım bir iki hatayla notum düşmüyor mu deliriyorum arkadaş.

Abi bi de şey var. Diyelim pg oynuyorsun. Takım sana topu vermeden topu taşıyor, orada paslaşıyor topu alamıyorsun. Sen pas istedikçe puanın düşüyor. Hatta bazen gerizekalı bir uzun gaza gelip, kendi yarı sahasından rakip pota altına pas deniyor. Valla o topun şansa basket girmesi bile, pota aldındaki oyuncuya gitmesinden daha yüksek ihtimal oluyor.

Gerçekte bizim takımda bunlar olsa, Obradovic oyunculara tekme tokat girer herhalde.

Evet evet sinir bozan durumlar bunlar. Obra bakışlarıyla döver adamı vallahi. Beni sinir eden bir de basket fauller var. Rakip bazen çok bariz şekilde faulden sonra atış kullanıyor ve girerse iki sayı yazılıyor hanesine, üstüne faulü de sokup komple mağdur ediyor seni.

Yeni gördüm afedersiniz.

Ulan resmen aklımı aldı My Career olayı, spor oyunu dediğin budur işte arkadaş.

Benim gibi gelenekçi ve öküz bir adama joystick ile oyun oynattı yani o kadar diyeyim.

Anlatırsam roman olur. Timberwolves ile 2. sezonumda konferans finallerinde Rockets'ın karşısındayım, durum 4 maç sonunda 2-2, 5. maç için deplasmana 40 otobüs gidiyoruz. İlk sezonu Celtics'de geçirdim (PO 1. turda Knicks'e 4-0 ile elendik) ama kadro komple mal olunca ve ben ezelden beri NBA'de doğuya yakınlık duymuş bir insan olarak artık bundan sıkılıp biraz da batıyı fethetmeyi kafaya koyunca takasımı istedim.

Burada bu konuşulmaz, hikaye anlatılacak kıvamda oluyor kariyer, illa konuşulacaksa ayrı başlık lazım yoksa milleti konuşturmayız. Daha kart olayları filan var mesela... Ki ben yalnızca finisher 1. seviyeyi aldım bu kadar zamanda, önce istatistikleri tamamlamaya çalışıyorum ama biraz da yanlış yapıyorum sanırım.

O halde (lacivert ve sarı Fenerbahçe bu alemin kralı melodisiyle);

Microwave, catch and shoot
Kaçmaz ama kaçarsa Pekovic tuuut
Her zaman el sıcaaak
Heat retention kızları çıldırtacaaaak

OooOooOOOoooOOOO

Geri