45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

Ölmeden şu Baldur's Gate'i de bitireyim dedim. Herşey güzel giderken birden o kurtadam adasında büyük kurtadam döğüşü başladı. Baktım olacak gibi değil indirdim Keeper'ı AC'yi -24 yaptım THAC0'yuda 0'a indirdim de öldü xxxxxxx.

Baldurs gatein iphone ve ipad için olan enhanced edition sürümünde çok gariptir türkçe desteği var. İlk aldığımda yoktu. Geçenlerde tekrar indiriyim dedim baktm herşey türkçe :) Çeviriside öyle google translateden bozma değil, çok iyi olmasada idare eder. Bakıyımca Baldurs gate 2 ve İcewind Dale de de türkçe varsa onlarıda alıyım, bi daha bitiriyin nostalji olsun :)

Doom'u (2016) bitirdim , adamlar çok güzel optimize etmiş, Vulkan Api kullanarak gtx970de 1080pde ultra ayarlarda stabil 60fps de oynadım. Doom (1993) deki aksiyonu aynen korumuşlar,günümüz oyunlarındaki gibi siper al saklan ateş et mantığı yok, direkt kesintisiz aksiyon. İtiraf edeyim sonlara doğru hile yaptım çünkü aksiyon ve zorluk beni gerdi, şiddetle tavsiye ederim doom3'den epey farklı bir oyun olmuş.

Baldurs gatein iphone ve ipad için olan enhanced edition sürümünde çok gariptir türkçe desteği var. İlk aldığımda yoktu. Geçenlerde tekrar indiriyim dedim baktm herşey türkçe :) Çeviriside öyle google translateden bozma değil, çok iyi olmasada idare eder. Bakıyımca Baldurs gate 2 ve İcewind Dale de de türkçe varsa onlarıda alıyım, bi daha bitiriyin nostalji olsun :)

Evet Türkçe var ama bu bazen dezavantaja dönüşüyorr büyülerin ne olduğunu anlamada :) Turn Undead = Hortlak Defet filan

Doom'u (2016) bitirdim , adamlar çok güzel optimize etmiş, Vulkan Api kullanarak gtx970de 1080pde ultra ayarlarda stabil 60fps de oynadım. Doom (1993) deki aksiyonu aynen korumuşlar,günümüz oyunlarındaki gibi siper al saklan ateş et mantığı yok, direkt kesintisiz aksiyon. İtiraf edeyim sonlara doğru hile yaptım çünkü aksiyon ve zorluk beni gerdi, şiddetle tavsiye ederim doom3'den epey farklı bir oyun olmuş.
Adamlar, yıllardır ortalığı domine eden ve birbirinin tekrarı olan "Military shooter" tarzı FPS'lerin bizi sıktığının farkına varmış ve "Alın efendiler, böyle bir şey yaptık size" demiş. Ortaya çıkan iş şahane. Öyle çok derin bir hikayesi yok, zaten gerek de yok. Full-time aksiyon. Şiddetle tavsiye edilir.

Aynen, Doom özüne döndü ve aksiyonun dibine vurdu. Küçükken ilk oynadığım oyunlardan biriydi pc'de. Ayrı bir hatırası var. Karaktere iman gücünü bu sefer fazlasıyla vermişler, silah kullanmadan oyun kapatacağız kol-bacak kırmayla, o derece. :)

Geri