45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

sonunda olacak olsun deyip başladım fallout 4'e, daha boş boş geziniyorum da şimdilik riviyüvüm şu şekilde...

defol git bethesda.

edit: biraz abartı oldu idare edin. hababamdaki zühtü hoca gibi adamım ben. oyun kötü değil yoksa.

Daha önce iki kişi daha Undertale'den bahsetmiş. Görüyorum ve arttırıyorum Undertale diyorum efendim. 3 olduk ne güzel. Oynamadan ölmeyiniz lütfen. Sonra teşekkür edersiniz.

Oyunu Toby Fox diye bir arkadaş tamamen kendi başına -müzikler de dahil- yapıyor (Bir iki ufak işte yardım almış sadece). Ve ortaya her şeyiyle muazzam bir iş çıkıyor.

Şunu da şuraya bırakayım dinleyen eden olur.

2000'li senelerde günümüze kadar 2d ve aslında çok dandik grafikleri olan yanlış hatırlamıyorsam 97' yapımı olan Ultima Online oyuncusu/yöneticisiyim :)

Buna istinaden GTA serileri, Quake serileri, Half Life ve CS Serileri (CS Go Hariç), motogp serileri, CoD'un 3 serisi, NFS1'den itibaren shift'e kadar olan serileri gibi gibi bir sürü oyununa saatlerimi günlerimi vermiştim. :D

Şimdi ile daha çok yüksek grafik performanslı ve VR oyunlara yönelmeyi deniyorum :D

sonunda olacak olsun deyip başladım fallout 4'e, daha boş boş geziniyorum da şimdilik riviyüvüm şu şekilde...

defol git bethesda.

edit: biraz abartı oldu idare edin. hababamdaki zühtü hoca gibi adamım ben. oyun kötü değil yoksa.

haklsın hocam valla fallout 4 çok çok tuhaf ve cıddı yanlıs secımler barındıran bır oyun... ozgurluk yok varsa yoksa cocuk...

Driving Force GT aldıktan sonra Project Cars'a bir giriş yapayım dedim. Meğer ne güzel olaymış. Ve bu yarış olayı gitar çalmaya oldukça benziyor. En başta arabaya alışacakscın sonra parkuru öğreneceksin sonra nereden sürmen gerektiğini baştan yavaş gideceksin sonra hızlanacaksın.

Ben de bu aralar son fragmandan sonra StarWars Old Republic'e sardım, beleş beleş level 50 olduk, daha ilerisi için kayıt ve aylık ücret gerekiyor. Ama single player gibi hikaye modunu oynuyorum arada bir raidlere katılıyorum. Kotor I-II oynayanlar, Mass Effect sevenler beğenebilirler :)

Ben de bu aralar son fragmandan sonra StarWars Old Republic'e sardım, beleş beleş level 50 olduk, daha ilerisi için kayıt ve aylık ücret gerekiyor. Ama single player gibi hikaye modunu oynuyorum arada bir raidlere katılıyorum. Kotor I-II oynayanlar, Mass Effect sevenler beğenebilirler :)

f2p anlayışı çok insafsız olmasa güzel oyun aslında sırf o hikayeler yetiyor da arkadaş küçücük inventory, banka erişimi yok vb. az insaf etselermiş yahu insan geriliyor oynarken kimi nere atsam satsam diye.

Bu arada Eve Online beleş oldu, f2p anlayışı hiç fena değil ama free üye olarak çok yükselinemeyeceği de belli, var mı aramızda takılan?

Benim 8 yıllık emektarı artık değiştirsem de witcher a kaldığımız yerden devam etsek.
Logo dahil tüm starwars oyunlarını oynamışımdır. Unleashead serisinin 7. Filmden güzel olduğu doğrudur.

Peki Star Citizen için ne düşünüyorsunuz, videolarını izledikçe gaza geliyorum. No Man's Sky oynadım biraz 2 gün sonra baydı. Star Citizen, Elite Dangerous veya Eve Online arasından hangisini önerirsiniz ve neden ?

@Ozzfish reklam gibi olmasın ancak VR Gaming salonu açıyoruz. Star Citizen gözlük ile efsane oluyor. Demolarını falan izledik ona keza For Honor, ADR1FT(StarCitizen benzeri), Apollo 11(4 Ödüllü), Onward (Askeri Simülasyon) bunları oynamak için ciddi bir sabırsızlık içindeyim. :)

Geri