45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

Death Stranding oynayan oldu mu?
Halen oynuyorum, iş yoğunluğum sebebiyle de iki üç gün ara verdim. İlk 3-4 saat itibariyle hikayenin çok kapalı ilerlediğini, sinematik sahnelerin ve karakterlerin kendini tekrar eden döngülerinin baydığını, yayan kargoculuk olayının da sıktığını söyleyebilirim.

Ek olarak buna “cosmic horror” diyeni kalasla terbiye etmek lazım. Hiç mi dead space, soma, prey vs. oynamışlar yoksa meydanı mı boş bulmuşlar bilmiyorum.

Tavsiyem bekleyin, bu paranın verileceği bir oyun olmadığını düşünüyorum. Ben de yaptık bir hata ekolünden madem para verdim bitireyim diye oynuyorum sırf.

Görsel ve işitsel olarak başarılı olabilir, ki bu rakamlarda çıkıyorsa bir zahmet olsun. Haliyle öveceğim hiçbir yönü yok.

Halen oynuyorum, iş yoğunluğum sebebiyle de iki üç gün ara verdim. İlk 3-4 saat itibariyle hikayenin çok kapalı ilerlediğini, sinematik sahnelerin ve karakterlerin kendini tekrar eden döngülerinin baydığını, yayan kargoculuk olayının da sıktığını söyleyebilirim.

Ek olarak buna “cosmic horror” diyeni kalasla terbiye etmek lazım. Hiç mi dead space, soma, prey vs. oynamışlar yoksa meydanı mı boş bulmuşlar bilmiyorum.

Tavsiyem bekleyin, bu paranın verileceği bir oyun olmadığını düşünüyorum. Ben de yaptık bir hata ekolünden madem para verdim bitireyim diye oynuyorum sırf.

Görsel ve işitsel olarak başarılı olabilir, ki bu rakamlarda çıkıyorsa bir zahmet olsun. Haliyle öveceğim hiçbir yönü yok.
Karanlık olması beklenir bir şeydi fakat sadece hikayenin değil, tüm oyunun çok kompleks olması herkesin kafasını karıştırmış anlaşılan. Ne güzel Silent Hills çıkacakken yerine bunun gelmesi çok çok büyük hayal kırıklığı, insan beklediği süreye bile lanet ediyor..

En son PS oynadığım zamanlarda en pahalı oyun şuanki piyasanın yarısı kadardı, yine pahalı gelirdi.. Şimdi piyasa bu haldeyken yapılacak en güzel şey, tanıdıklarla ortaklaşa farklı oyunlar alıp sürekli takaslamak gibi geliyor bana (Sadece campaign içeren oyunlar tabii), 400₺ ne yahu, bir oyun altı üstü!

Vakit bulabildigimde metin2 oynuyorum hala. 15 kisilik bir ekibimiz var, toplu oynaninca su devirde bile efsane zevk alinabilecek bir oyun bence.